Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Marilena Hotel

Grécko - Kréta - Amoudara
Popis

Zrekonštruovaný a moderne zariadený hotel vhodný pre všetky vekové kategórie, ktorý uspokojí aj náročnú klientelu a postará sa o dokonalé zážitky na ostrove Kréta

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY 

Poloha
-
120 m od pláže, priamo v stredisku Ammoudara, 5 km od strediska v Heraklione, 14 km od dedinky Agia Pelagia, 11 km od letiska Heraklion
Hotel
-

hlavná budova, vstupná hala, výťah, recepcia, WI-FI zdarma, lobby, snack bar, pool bar, bazén, práčovňa, stolný, tenis, biliard, parkovisko, joga, večerný program, detské ihrisko a detská herňa.

Izby
-
dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek, izby typu SUPERIOR s možnosťou jednej prístelky s výhľadom do záhrady, rodinné izby (výhľad na more na vyžiadanie). Vybavenie: klimatizácia (za  poplatok), WI-FI zdarma, TV/SAT, mini chladnička, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, minibar(za poplatok). Detská postieľka na vyžiadanie.
Stravovanie
-
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, tradičné lokálne jedlá aj medzinárodná kuchyňa, detský bufet, občerstvenie a nápoje počas dňa
Pláž
-
120 m od piesočnatej pláže s prímesou kamienkov, plážové osušky za depozit, plážový servis za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli - palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.


Amoudara leží na severnom pobreží Kréty, hneď vedľa hlavného mesta Heraklion západným smerom. Je to nové a moderné turistické centrum. Okolie je známe širokými plážami, tavernami, nočnými podnikmi, obchodným centrom, vodnými športami a plážovými hrami.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Kavros Garden *** 12.6.2024 - 19.6.2024
Letecky
raňajky/polpenzia/all inclusive
cena za osobu od
381 €
Tipy na poznávačky
Toskánsko letecky
Letecky 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Srdcom Švajčiarska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Veľký okruh Gréckom
Letecky 9 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
České pamiatky UNESCO
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri