Last Minute

Romanias Apartments

Zrekonštruovaný apartmánový dom v letovisku Georgioupolis na čarokrásnom ostrove Kréta. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY   Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 10

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

7, 10, resp. 11x ubytovanie bez stravy, letecká doprava Bratislava - Heraklion - Bratislava alebo Košice - Heraklion - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). 

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, Hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/osoba/pobyt, pobytová taxa od 0,50 do 4 EUR/osoba/noc (platba na mieste podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenie COVID) KOMFORT 3,70 EUR/os./deň alebo PLUS 4,70 EUR/os./deň

Romanias Apartments - viac informácií

Zrekonštruovaný apartmánový dom v letovisku Georgioupolis na čarokrásnom ostrove Kréta.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY  

Mapa
260 m od piesočnatej pláže, priamo v letovisku Georgioupolis, 400 m od centra obchodov, reštaurácií, taverien a barov, 38 km od Chanie, 21 km od mestečka Rethymno, 78 km od letiska Heraklion

hlavná klimatizovaná budova (rekonštrukcia dokončená v apríli 2023) so štúdiami a apartmánmi, bazén, lehátka a slnečníky zdarma

klimatizované štúdiá pre max. 3 osoby, klimatizované apartmány pre max. 3 dospelé osoby a jedno dieťa, vybavené kuchynkou s príslušenstvom, chladničkou, trezorom (za poplatok), TV, kúpeľňa s WC, sprcha alebo vaňa. Izby sa upratujú 3 krát do týždňa, posteľné prádlo sa vymieňa 2 krát do týždňa.
260 m od piesočnatej pláže, lehátka a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok

bez stravy, možnosť stravovania formou all inclusive v blízkom 3*hoteli Fereniki (za poplatok, je vzdialený cca. 220 m) - raňajky, obed a večera formou bufetu (DRESS CODE)

letecká

Informácie o krajine a stredisku

Kréta

Informácie o krajine a stredisku

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

Georgioupolis
bola pôvodne malá rybárska dedinka, ktorá leží na severnom pobreží Kréty, cca 20 km západne od historického mesta Rethymno a 40 km od mesta Chania. Má nádhernú pieskovú pláž, s pozvoľným vstupom do mora a nádhernú panorámu , keďže smerom na sever sa tiahne skalnaté pobrežie, smerom na východ 10 kilometrov dlhá piesková pláž a na juhu sa do výšky cez 2400 m týčia mohutné vrcholky Lefka Ori (Biele hory). V dedinke ústí do mora riečka Almiros, jej brehy sú pokryté zeleňou, okrem toho sladká voda a zeleň poskytujú dostatok priestoru pre život najrôznejších druhov živočíchov a ponúka možnosť krásnych prechádzok a posedenia v niektorej z taverien. 
Naši partneri