Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****+

Evilion Sea & Sun

Grécko - Olympská riviéra - Nei Pori # Stiahnuť
Popis

Príjemný, zaujímavo riešený hotelový komplex blízko piesočnatej páže uspokojí aj náročných klientov, vhodný aj pre rodiny s deťmi.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

50 m od pieskovej pláže s pozvoľným vstupom do mora v kľudnejšej časti letoviska s výbornou dostupnosťou do centra po plážovej promenáde (cca 250 m).

V okolí sa nachádzajú obchody s turistickými potrebami, supermarkety, pekáreň, ako aj reštaurácie a bary.

Hotel
-
Vkusne riešený hotel pozostávajúci z 2 budov s vyhrievaným, čiastočne krytým bazénom, samostatným 2. bazénom nachádzajúcim sa v novšej časti budovy s integrovaným detským bazénom. Ležadlá a slnečníky pri bazéne na slnečnej terase sú k dispozícii zdarma. Na vlastnej hotelovej pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá za poplatok, resp. konzumné v plážových baroch. Vo vstupnej hale hotela nájdete lobby s recepciou, k dispozícii je WLAN,  à la carte reštaurácia s terasou, bar, klenotníctvo. Hostia si môžu oddýchnuť vo  wellnes centre (za poplatok), alebo si zašportovať v hotelovom fittnes centre.  
Izby
-

K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, klimatizácia (v cene),  minibar, Wifi, TV, telefón, trezor za poplatok. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, alebo vaňou,WC, sušičom na vlasy a nájdete tu aj základné hygienické potreby. Ku každej izbe prináleží balkón alebo terasa so záhradným nábytkom.

Stravovanie
-
Polpenzia formou bufetových stolov.
Pláž
-
široká piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora, vhodná aj pre neplavcov, resp. rodiny s deťmi. Lehátka a slnečníky na hotelovej pláži za poplatok, resp. konzumné v plážových baroch. Možnosť vodných športov za poplatok, resp. detský vodný skákací hrad za poplatok.
Doprava
-
letecká, individuálna.
Fakultatívne výlety
-

Kláštory na Meteorách - výlet do vnútrozemia Grécka, na územie provincie Thessália, kde sa nad malebným mestečkom Kalambaka týčia zvláštne skalné útvary.  Na ich vrcholkoch sa s príchodom kresťanstva začali úsádzať mnísi-askéti a postupne tu v období 14.-16. storočia vyrástli zaujímavé stavby kláštorov a kostolíkov. Z pôvodných 24 kláštorov sa dodnes zachovalo len 6, ale tie sú aj v súčasnosti obývané a funkčné. V rámci výletu sa koná aj zastávka v ikonografickej dielničke, kde sa návštevníci môžu bližšie oboznámiť s technikou ikonografie. Jedná sa o celodenný výlet, návrat cca o 18.00 hod. Info o cenách u delegáta.         
Výlet na pohorie Olympu - v rámci tohto výletu môžete bližšie spoznať toto mýtické pohorie, dozviete sa veľa nie len z gréckej mytológie ale aj o geografii a histórii tohto územia. V rámci výletu absolvujete prechádzku jedným z najkrajších kaňonov pohoria, pokochať sa môžete prekrásnou vyhliadkou a zároveň sa budete mať možnosť oboznámiť s architektúrou minulých storočí, kedy vznikali na Olympe malebné dedinky. Návrat z výletu v popoludňajších hodinách. Info o cenách u delegáta.         
Plavba loďou na ostrov Skiathos - jedná sa o jeden z ostrovov známeho súostrovia Severné Sporady. Autobusom sa preveziete do malého rybárskeho prístavu (cca 2 hodiny), kde sa nalodíte a budete pokračovať plavbou v krásnom zálive Pagassitikos až na otvorené more, kde sa budete plaviť medzi ostrovmi a ostrovčekmi tohto súostrovia. Na Skiathose budete mať k dispozícii cca 2 hodiny voľného času v mestečku, ktoré sa vyznačuje typickou ostrovnou architektúrou, biele domčeky s modrými okenicami, úzke uličky, prejsť sa môžete až ku kostolíku, odkiaľ sa Vám naskytne nádherný výhľad na okolité ostrovy a krajinu. Neskôr nasleduje asi polhodinová plavba k jednej z najkrajších pláží ostrova - Kukunaries, kde môžete stráviť čas kúpaním, alebo prechádzkou k jazeru.

Hlavné mesto Atény - náročnejší zájazd, nakoľko sú Athény vzdialené cca 450 km, odchod väčšinou v nočných hodinách. Prehliadka Akropoly, múzea, prechádzka starou časťou mesta Plaka, výmena stráží pred Parlamentom, Panathenajský štadión (miesto dejiska prvých novodobých Olympijských hier). Návrat z výletu až vo večerných hodinách. Info o cenách u delegáta.        
Grécky večer - príjemný večer s ochutnávkou gréckej gastronómie s folklórnym programom. Info o cenách u delegáta.

V ponuke našej partnerskej CK nájdete aj ponuku ďalších výletov, ako je napríklad Pirátska plavba (organizuje sa podľa počtu účastníkov), zájazd k bahennému jazeru Allikes s liečivými účinkami, návšteva Edessy a Pozaru. Bližšie info o programoch a cenách Vám poskytne delegát. 

Informácie o krajine a stredisku
-
OLYMPSKÁ RIVIÉRA Rozprestiera sa južne od mesta Thessaloniki, patrí medzi najvyhľadávanejšie oblasti Grécka, hlavne kraj Pieria. Dominantou krajiny je pyšný masív Olympu. Môžete tu obdivovať množstvo historických klenotov gréckej kultúry. Príjemná stredomorská klíma a atraktívnosť prostredia vytvárajú takmer ideálne predpoklady na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Trasa autobusových zájazdov vedie cez Maďarsko, Srbsko a Macedónsko, resp. Maďarsko, Srbsko a Bulharsko do Grécka. NEI PORI Malebné stredisko ležiace na pobreží Egejského mora, asi 40 km južne od Paralie. Na jednej strane je lemované širokými piesočnatými plážami a na druhej strane sa nad ním týči bájne pohorie Olymp. Pobrežná promenáda ponúka mnoho možností nákupov a občerstvenia v miestnych kaviarničkách a tavernách, kde si môžete posedieť do neskorých nočných hodín. Športoví nadšenci si môžu vybrať zo širokej škály vodných a plážových športov. Letovisko je vybavené tenisovými kurtami, deti sa môžu rozptýliť v lunaparku, ale aj vo vodnom skákacom hrade s množstvom atrakcií. Každý týždeň sa tu koná trh, kde si môžete nakúpiť suveníry, oblečenie, čerstvé ovocie, zeleninu, ryby, koreniny. Turistický vláčik spája letovisko s malebnou rybárskou dedinkou Platamonas.
Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri