Last Minute

Hotel Poseidon

Príjemný, zrekonštruovaný rodinný hotel s výbornou polohou priamo v centre obľúbeného, živého, rušného strediska Paralia neďaleko piesočnatej pláže, vhodný pre všetkých dovolenkárov, ktorí vyhľadávajú... Čítať viac
od 870 € 636 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 20.08. - 27.08.

  Ut - Ut 7 nocí
  • BTS
  • KSC
  • polpenzia
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 870,00 € 636,00 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie s polpeziou, letecká doprava Bratislava -Thessaloniki - Bratislava, alebo Košice - Thessaloniki - Košice, služby delegáta, letiskový transfer.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 195 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, pobytová taxa - orientačná cena 3 EUR/izba/noc (platba na mieste).  Emisný a enviromentálny príplatok 25 EUR/osoba. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo poistenie PLUS.

Hotel Poseidon - viac informácií

Príjemný, zrekonštruovaný rodinný hotel s výbornou polohou priamo v centre obľúbeného, živého, rušného strediska Paralia neďaleko piesočnatej pláže, vhodný pre všetkých dovolenkárov, ktorí vyhľadávajú  zábavu, nákupy a nočný život.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

150 m od pláže, v centre strediska s množstvom obchodov, reštaurácií a širokou škálou možností zábavy.
vstupná hala s recepciou, hotel pozostáva z dvoch budov, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti, v staršej časti sa nachádza hotelová reštaurácia a bar, izby sú situované v novej zrekonštruovanej časti, ktorá disponuje výťahom, wi-fi pripojením zdarma v celej budove hotela, k dispozícii sú aj trezory na recepcii hotela.
moderne zariadené, zrekonštruované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. K výbave každej izby patrí klimatizácia, chladnička, SAT TV, vlastné sociálne zariadenie s vaňou alebo sprchovacím kútom a sušičom na vlasy, Wi-fi pripojenie zdarma, balkón alebo terasa so záhradným nábytkom.
široká, piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok, alebo konzumné v plážových baroch, vodné športy za poplatok.
polpenzia, raňajky formou bufetu, večere bufet - výber minimálne z 3 jedál, šalátový bar a dezerty tiež formou bufetu.

letecká

Informácie o krajine a stredisku

Olympská riviéra

Informácie o krajine a stredisku

Olympská riviéra
Olympská riviéra sa rozprestiera južne od mesta Thessaloniki, patrí medzi najvyhľadávanejšie oblasti Grécka, hlavne kraj Pieria. Dominantou krajiny je pyšný masív Olympu. Môžete tu obdivovať množstvo historických klenotov gréckej kultúry. Príjemná stredomorská klíma a atraktívnosť prostredia vytvárajú takmer ideálne predpoklady na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky.

Paralia

Stredisko sa nachádza vo vzdialenosti 7 km od hlavného mesta Olympskej riviéry - Katerini a približne 60 km od letiska v Thessalonikách s prekrásnym výhľadom na pohorie Olymp. Kedysi bola rybárskou dedinkou, ktorá sa v posledných rokoch premenila na jedno z najkrajších gréckych turistických stredísk. V Paralii nájdete takmer všetko, čo hľadáte. Pozdĺž zlatistých piesočnatých pláží sa nachádzajú desiatky reštaurácií, vinární, diskoték, kde nočný život končí v skorých ranných hodinách. Množstvo barov a taverien láka svojimi typickými špecialitami a chladenými miešanými nápojmi.

Naši partneri