Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Iberostar Playa de Muro

Španielsko - Malorka - Playa de Muro
Popis

Hotel Iberostar Playa de Muro sa nachádza priamo na pláži obklopený borovicami, kde prevláda pokojná atmosféra. Poskytuje ideálne podmienky pre oddych a relax.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo na piesočnatej pláži, len 100 m od prírodnej rezervácie S´Albufeira a cca 5 km od centra Puerto de Alcudia. Najbližšie nákupné možnosti a reštaurácie či bary nájdete aj v blízkosti hotela. Medzinárodné letisko Palma de Malorka je vzdialené cca 60 km.
Hotel
-
24-hodinová recepcia, úschovňa batožiny, 3 reštaurácie, 3 bary, food truck, vonkajší bazén so slnečnou terasou, ležadlami a slnečníkmi, detské bazény so šmykľavkami, krytý bazén, Wi-Fi internetové pripojenie, fitnescentrum, detská herňa, Pre dospelých je pripravený medzinárodný animačný program, pre deti miniklub.
Izby
-
dvojlôžkové izby a rodinné izby (pre max. 4 osoby s oddelenou spálňou, obývacou izbou a terasou). Izby majú k dispozícií vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, sušič na vlasy, balkón alebo terasu, telefón, Wi-Fi internetové pripojenie, klimatizáciu, SAT TV, trezor a minibar (za poplatok).
Stravovanie
-
raňajky, polpenzia – formou bufetových stolov (bez nápojov), ALL INCLUSIVE – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahký snack medzi hlavnými jedlami vo vybranom čase.
Pláž
-
jemná piesočnatá pláž obklopená borovicami, s pozvoľným vstupom do mora. Plážové slnečníky a ležadlá sú za poplatok, osušky za depozit.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Formentor a trh v Alcúdii – celodenný výlet na polostrov Formentor a trhy v mestečku Alcúdia. Návšteva prístavu Port Pollenca odkiaľ sa loďou presunie na pláž Formentor s možnosťou celodenného kúpania. Odtiaľ návšteva najfotografovanejšieho miesta na Malorke, výhliadky Es Colomer.
Marineland - zábavný morský park očarí deti i dospelých. Návštevníkov nadchnú úžasné vystúpenia delfínov, tuleňov a papagájov.
Okruh ostrovom – celodenný výlet autobusom, loďou i vláčikom, počas ktorého spoznáte mnohé krásne miesta ostrova. Cesta vedie cez vnútrozemie ostrova, cez majestátne hory Sierra de Tramuntana až k západnému pobrežiu Sa Caloba. Odtiaľ sa vydáte loďou do prístavu Sóller, a nostalgickou cestou vláčikom cez pomarančovníkové háje až na predmestie hlavnémo mesta Palmy.
Palma de Mallorca – návšteva hlavného mesta, prehliadka katedrály La Seu, historického centra a prístavu.
Okružná cesta s návštevou dedinky Valldemossa – celodenný výlet loďou i autobusom. Návšteva malebnej dedinky Valldemossy priamo v pohorí Sierra de Tramuntana, ktorú svojim pobytom preslávila známa dvojica F. Chopin a G. Sandová. Na tomto výlete je možnosť ochutnávky miestnych likérov.
Dračia jaskyňa a Manacor – poldenný výlet do jaskyne Cuevas Drach (Dračia jaskyňa) a mesta Manacor, známeho výrobou umelých malorských perál.
Informácie o krajine a stredisku
-
MALORKA
Malorka je najväčším ostrovom Španielskeho kráľovstva a zároveň jedným z mnohých očarujúcich ostrovov Baleárskeho súostrovia. Poloha v Stredozemnom mori jej zaručuje príjemnú klímu počas celého roka. Najväčším a zároveň hlavným mestom Malorky je Palma de Mallorca, ktorá najmä počas letných mesiacov víta tisíce turistov. Lákadlom, ktoré určite musí vidieť každý cestovateľ, je Katedrála Panny Márie z roku 1230, ktorá je jednou z najväčších katedrál v Európe. Taktiež Castel de Bellver týčiaci sa nad mestom ponúka nádherné výhľady na zelené, malebné uličky, v ktorých by sa nejeden dovolenkár rád stratil. Na Malorke sa dá vidieť a zažiť takmer všetko. Počnúc nádhernými plážami so zlatistým pieskom prechádzajúcim do skalnatých pobreží, cez historickú časť hlavného mesta, delfinárium, či nádherné jaskyne vzniknuté prírodným spôsobom (vrásnením), až po rušné centrá letovísk, ktoré sa vyznačujú nikdy sa nekončiacou zábavou. Vo všetkých častiach ostrova sa však stretnete s povestnou ,,maňanou“ miestneho obyvateľstva, ktoré vám pripraví tú najchutnejšiu večeru z lokálnych surovín a vaša dovolenka sa tak stane dokonalým časom pre odpočinok tela a načerpanie síl do ďalších dní. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy aj Viedne na letisko v Palma de Mallorca.
Playa de Muro sa nachádza sa v zálive Alcúdia, ktorý sa nachádza neďaleko starobylého pevnostného mesta s rovnakým názvom. Je súčasťou veľkého prírodného parku S'Albufera de Mallorca, a vyznačuje sa čistou priehľadnou vodou a veľmi čistým vzduchom. Celková dĺžka pobrežia Playa de Muro je 13 kilometrov. Pláž je po celej dĺžke obklopená hustým borovicovým lesom, ktorého stromy prinášajú príjemný chládok. Jemný piesok spolu so zeleným lesom na pozadí tyrkysového mora vytvárajú dokonalú dovolenkovú atmosféru.
Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri