Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Rezidencia Agnese

Taliansko - Caorle
Popis

Rezidencia Agnese sa nachádza v časti letoviska Caorle zvanej Ponente, priamo na hlavnej triede Viale Santa Margherita, neďaleko obchodov, barov, reštaurácií a historického centra a cca 200 metrov od pláže.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
Rezidencia Agnese sa nachádza na adrese Viale Santa Margherita 98 v časti Caorle Ponente, asi 200 m od pláže a 1500 m od centra. Ubytovacia kancelária je vzdialená asi 950 m.
Ubytovanie
-

V rezidencii Agnese je hosťom k dispozícii spoločná práčka (za poplatok), 1 parkovacie miesto/apartmán, Wi-Fi router (na vyžiadanie za poplatok cca 25 Eur/týždeň).

Apartmány: Bblo pre 4 osoby sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a poschodovou posteľou a obývacej izby s kuchynským kútom. Trilo pre 6 osôb sa skladá z dvoch spální s manželskou posteľou a ďalším samostatným lôžkom a obývacej izby s kuchynským kútom. Všetky apartmány sú moderne zariadené a vybavené sociálnym zariadením, trezorom, TV, klimatizáciou a balkónom. Bez výťahu.

Stravovanie
-
bez stravy.
Pláž
-
piesočnatá pláž v časti Ponente s pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre rodiny s deťmi, sa nachádza cca 200 metrov od rezidencie Agnese. Plážový servis za cenu 80 EUR/týždeň pri objednaní spolu s ubytovaním.
Doprava
-
vlastná alebo autobusová.
Informácie o krajine a stredisku
-
TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

CAORLE

Romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri