Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Rezidencia Aragosta

Taliansko - Caorle
Popis
Rezidencia Aragosta bola postavená v časti Caorle Ponente cca 100 metrov od pláže, v pešej dostupnosti od historického centra a neďaleko hlavnej triedy s obchodmi, barmi a reštauráciami.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
na adrese Via Vittorio Alfieri v stredisku CAORLE, asi 100 m od pláže Ponente a v blízkosti centra, asi 250 m od ubytovacej agentúry.
Ubytovanie
-
apartmán trilo pre 7 osôb (typ 1 a 5) sa skladá z 2 spální s manželskou posteľou (v jednej z nich je ďalšie lôžko) a obývacej izby s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. Typ 1 sa nachádza na prízemí a nemá balkón ani predzáhradku, typ 5 má balkón a nachádza sa na 2. poschodí bez výťahu. Apartmán trilo pre 8 osôb (typ 6) sa skladá zo dvoch spální s manželským lôžkom a poschodovou posteľou a priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom. Tento apartmán je zrekonštruovaný, nachádza sa na 3. poschodí bez výťahu a má balkón s výhľadom na morskú stranu. Apartmány sú účelne zariadené a vybavené sociálnym zariadením (typ 6 má dve), TV, klimatizáciou, práčkou, mikrovlnnou rúrou (okrem typu 6) a balkónom (okrem typu 1).
Stravovanie
-
bez stravy
Pláž
-
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre rodiny s deťmi, sa nachádza cca 100 metrov od rezidencia. Plážový servis pre našich klientov za zvýhodnenú cenu pri objednaní súčasne s ubytovaním (do vyčerpania kapacity).
Doprava
-
vlastná alebo autobusová, ubytovacia agentúra sa nachádza asi 250 m od rezidencie.
Informácie o krajine a stredisku
-
TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

CAORLE

Romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri