Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Rezidencia Civico

Taliansko - Caorle
Popis
Táto moderná, nedávno postavená rezidencia sa nachádza v časti Caorle Ponente, cca 320 metrov od pláže, v pešej dostupnosti od historického centra a neďaleko hlavnej triedy s obchodmi, barmi a reštauráciami. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
na Via del Gambero 10, v časti Ponente, asi 320 m od pláže, 400 m od centra a 600 m od ubytovacej agentúry.
Ubytovanie
-
Bilo pre 4 osoby (typ 1) je umiestnené na prízemí a skladá sa zo spálne s manželskou posteľou a obývacej izby s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynského kúta. Trilo pre 5 osôb (typ 5) sa skladá zo spálne s manželským lôžkom, ďalšia spálňa z jedného normálneho a jedného vyvýšeného lôžka (vyvýšené lôžko umiestnené čiastočne nad dolným lôžkom a nad skriňou so zásuvkami – vhodné pre dieťa striktne na vyžiadanie) a obývacej izby s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. Trilo pre 7 osôb (typ 3) sa skladá zo spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s poschodovou posteľou a prípadne ďalším lôžkom a obývacej izby s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. Apartmány sú moderne zariadené a vybavené sociálnym zariadením, TV, klimatizáciou, práčkou, umývačkou a balkónom či terasou (typ 5 a 3 majú dva balkóny). Každý apartmán má v cene 1 parkovacie miesto, k dispozícii je spoločná slnečná terasa na poslednom poschodí s panoramatickým výhľadom a vírivkou (v prevádzke v závislosti od počasia), Wi-Fi router (na vyžiadanie za poplatok cca 25 Eur/týždeň).
Stravovanie
-
bez stravy
Pláž
-
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre rodiny s deťmi, sa nachádza cca 320 metrov od rezidencia. Plážový servis pre našich klientov za zvýhodnenú cenu (80 EUR) pri objednaní súčasne s ubytovaním (do vyčerpania kapacity). Pláže v Caorle sa môžu pýšiť preslneným zlatým pieskom a pozvoľným vstupom do mora, ktoré robí mesto jedným z najvyhľadávanejších letných útočísk. 18 km dlhé pláže so šírkou od 80 - 300 m, ktoré sa tiahnu od východu k západu sú oceňované tzv. Modrou vlajkou za svoju čistotu a keďže je Caorle letným pobytovým miestom najmä pre rodiny s deťmi, získali neskoršie pláže ocenenie aj tzv. Zelenou vlajkou , ako pláže vhodné pre deti. Približne 4 km pláží sa nachádza pri historickom centre a delí sa na pláž Levante na východe a Ponente na západe, ktoré od seba oddeľuje kostolík Panny Márie anjelskej. Pláže sú ako voľne prístupné tzv. spiaggia libera, kde si môže rozložiť svoje lehátka a slnečníky úplne ľubovoľne a bez poplatku. Naproti tomu platený servis sa nachádza na úsekoch pláže tzv. ľudo, kde sú rozmiestnené lehátka a slnečníky samozrejme za poplatok. Neďaleko Rezidencia CIVICO (cca 300 m) sa nachádza menšia zo spomínaných pláží, pláž Ponente. Ponente je menšou plážou ako Levante, meria necelé 2 km. Na rozdiel od Levante tu nenájdete toľko tienistých zákutí so zeleňou, ale naproti sa tu nachádzajú plávajúce plošiny na mori. Pozdĺž celej pláže je promenáda, kde nájdete množstvo kaviarní, barov, reštaurácií a rozmanitých obchodíkov. Pláž Levante je vzdialená 2 km.
Doprava
-
vlastná alebo autobusová.
Informácie o krajine a stredisku
-
TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

CAORLE

Romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri