Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Villagio Le Farnie

Taliansko - Caorle
Popis

Nedávno postavené villaggio pozostáva z rezidenčnej a vilkovej časti a nachádza sa v stredisku CAORLE v časti ALTANEA, neďaleko obchodného centra La Quercia.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
v časti ALTANEA, na adrese Viale dei Cigni 8, asi 600 m od pláže, 100 m od autobusovej zastávky. Ubytovacia agentúra sa nachádza asi 700 m od areálu. Hosťom je k dispozícii zdarma shuttle bus na pláž.
Ubytovanie
-
Villaggio poskytuje svojim hosťom aj bazén s detskou časťou a slnečnou terasou, športoviská, detský kútik, práčku /za poplatok/ a parkovanie pre 1 auto a apartmán. V spoločných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi. Apartmány sa nachádzajú v rezidenčnej časti a vo vilkovej časti. Všetky sú moderne zariadené a vybavené sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, klimatizáciou, trezorom, SAT TV, kávovarom, baĺkónom alebo terasou, každý apartmán má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím/vysúvacím dvojlôžkom a podľa typu jednu alebo dve spálne. Vo vilkovej časti sú dvojpodlažné apartmány bez výťahu: bilocal pre 5 osôb má obývaciu miestnosť na prízemí s predzáhradkou a na poschodí spálňu s 3 lôžkami, trilocal pre 6 osôb má na poschodí jednu spálňu s dvomi samostatnými lôžkami a jednu spálňu s dvojlôžkom. Ubytovanie je možné v deň nástupu medzi 16 a 19 hod, odchod z apartmánu najneskôr do 10 hod.
Stravovanie
-
bez stravy.
Pláž
-
piesočnatá upravená pláž s pozvoľným vstupom do mora je asi 600 m od villaggia, pre hostí premáva na pláž zdarma v pravidelných intervaloch autobus. Plážový servis nie je v cene pobytu, možnosť kúpiť na mieste alebo objednať vopred.
Doprava
-
individuálna alebo autobusová.
Informácie o krajine a stredisku
-

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

CAORLE

Romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri