Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Rezidencia Punta Spin

Taliansko - Grado
Popis

rozsiahly komplex ideálny pre rodinnú dovolenku v letovisku GRADO priamo pri mori s bazénami, toboganom, wellness a športovými ihriskami.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo pri pláži, neďaleko mestečka Grado - asi 6 km, na Via Molfalcone.
Ubytovanie
-
V komplexe sa nachádzajú recepcia s WiFi, 3 bazény - z toho jeden s toboganom, jeden zastrešený, fitnescentrum, wellness (sauna, hammam za poplatok), tenisové kurty (za poplatok), furbalové a basketbalové ihrisko, požičovňa bicyklov (za poplatok), obchod, bar pri bazéne aj na pláži, reštaurácia a pizzeria, parkovisko.V hlavnej sezóne sú aj animácie vo svetových jazykoch. Ubytovanie je v rôznych typoch bungalovov a karavanov. Minibungalov pre 4 osoby pozostáva zo spálne s dvojlôžkom, obývacej miestnosti s kuchynským kútom a pohovkou, kúpeľne, terasy vybavenej nábytkom. Bungalov pre 5 osôb pozostáva zo spálne s dvojlôžkom, spálne s dvojlôžkom a samostatným lôžkom, kúpeľne, obývacej miestnosti s kuchynským kútom, vonkajšou terasou vybavenou nábytkom a krbom. Bungalov C pre 6 osôb pozostáva zo spálne s francúzskym lôžkom (1,5 lôžka), spálne s dvojlôžkom, kúpeľne, obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou, záhradky vybavenej nábytkom. Bungalov A vilka pre 6 osôb má v prízemí garáž, terasu s krbom, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, na poschodí je spálňa s dvojlôžkom a malým balkónom, ďalšia spálňa s poschodovou posteľou a kúpeľna. Maxikaravan Family pre 6 osôb pozostáva zo spálne s dvojlôžkom, spálne s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľne, obývacej miestnosti s kuchynským kútom a možnosťou dvoch prísteliek, má krytú vonkajšiu terasu. Maxikaravan Luxury pre 6 osôb pozostáva zo spálne s dvojlôžkom, kúpeľne (WC a umývadlo), dvoch spální zo samostatnými 2 lôžkami, kuchynského kútu, ďalšej kúpeľne so sprchou a verandy. Maxikaravan Twin pre 4 osoby pozostáva z dvojlôžkovej spálne, kúpeľne, kuchynského kútu s velkým rozkladacím gaučom, vnútornej terasy. Maxikaravan Family plus pre 4 osoby pozostáva zo spálne s manželskou posteľou a kúpeľňou, spálne s dvomi samostatnými lôžkami a kúpeľne, obývacej miestnosti s kuchynským kútom, kúpeľne a verandy. K dispozícii sú aj bezbariérové byty. Všetky byty sú vybavené klimatizáciou, TV, posteľnou bielizňou, v bungalovoch je aj trezor. Ku každej ubytovacej jednotke prislúcha jedno parkovacie miesto.
Stravovanie
-
bez stravy
Pláž
-
pláž v areáli, plážový servis za poplatok na mieste, možnosť použiť aj vlastný plážový set.
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri