Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***+

Hotel Caravelle

Taliansko - Lido di Jesolo
Popis
Hotel s výbornou polohou priamo pri pláži, s bazénom, klimatizáciou a plážovým servisom v cene, v centre strediska Lido di Jesolo. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
hotel Caravelle sa nachádza v centre mesta Lido di Jesolo na námestí Piazza Milano, len pár krokov od mora a kúsok od hlavnej promenády. Adresa hotela je Levantina 170.
Hotel
-
v hoteli je k dispozícii recepcia, 3 výťahy, čitáreň, TV miestnosť, Wi-Fi v celom hoteli, reštaurácia s výhľadom na more, reštaurácia self service, bar s veľkou terasou, bazén pre dospelých, detský bazén, ležadlá pri bazéne (do vyčerpania, bazény v prevádzke v závislosti na počasí), diskotéka La Caravella, stolný tenis, požičovňa bicyklov (za poplatok), práčovňa (na vyžiadanie a za poplatok), detské ihrisko, parkovisko.
Izby
-
dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú sociálne zariadenie, TV SAT, rádio, telefón, minibar, trezor, klimatizáciu, Wi-Fi a sušič na vlasy. K dispozícii tiež izby s výhľadom na morskú stranu (FM) a s výhľadom na morskú stranu a balkónom (FMBK). Niektoré izby FMBK s balkónom a výhľadom na morskú stranu majú možnosť dvoch prísteliek (v prípade dvoch prísteliek je minimálna obsadenosť štyri osoby).
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky formou bufetu, večere formou bufetu. Na mieste možnosť obedov v samoobslužnej reštaurácii - platba na mieste.
Pláž
-
od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora je hotel oddelený len pobrežnou promenádou, plážový servis v cene pobytu.
Doprava
-

individuálna a autobusová

Informácie o krajine a stredisku
-

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.


SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 


LIDO DI JESOLO

Najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Toskánsko letecky
Letecky 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Srdcom Švajčiarska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Veľký okruh Gréckom
Letecky 9 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
České pamiatky UNESCO
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri