Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam **

Hotel Mirage

Taliansko - Lido di Jesolo
Popis
Rodinný hotel len 100 m od pláže v časti FARO a v blízkosti všetkej občianskej vybavenosti. Hotel Mirage je dobrým kompromisom medzi kvalitou a dobrou cenou. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
hotel Mirage sa nachádza v Lido di Jesolo v blízkosti námestí Piazza Nember a Piazza Marina, na Via Gorizia 82, v časti Faro. V blízkosti hotela sa nachádza autobusová zastávka miestnej hromadnej dopravy.
Hotel
-
v hoteli je výťah, recepcia, kuchyňa hotela Mirage ponúka jednoduché ale typické jedlá benátskej kulinárskej tradície. Veľký bar na terase vám umožní stráviť večerné hodiny v absolútnom relaxe. Wi-Fi v celom objekte hotela vrátane izieb. Parkovanie na hotelovom parkovisku s obmedzeným počtom miest podľa dostupnosti pri príchode. Domáce zvieratá povolené.
Izby
-
jednoducho a účelne zariadené čisté dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, Wi-Fi, sprchou, TV, v niektorých aj s klimatizáciou za doplatok.
Stravovanie
-

polpenzia - raňajky formou bufetu, večere servírované, so šalátovým bufetom. Možnosť doobjednať servírované obedy.

Pláž
-
piesočnatá široká pláž s pozvoľným vstupom do mora, vyhradená pre hostí hotela Mirage je vzdialená len 100 metrov a je vybavená ležadlami a slnečníkmi. Hoteloví hostia majú tento plážový servis - jeden slnečník dve ležadlá na izbu - v cene pobytu.
Doprava
-
individuálna alebo autobusová
Informácie o krajine a stredisku
-

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.


SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 


LIDO DI JESOLO

Najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri