Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***+

Rezidencia Mare

Taliansko - Lignano
Popis

Nedávno vybudovaná rezidencia v blízkosti pláže a uprostred letoviska s množstvom nákupných a zábavných možností.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
v centre Lignano Sabbiadoro, asi 50 m od pláže, na adrese Via Aquileia 7. Ubytovacia agentúra sa nachádza asi  1,6 km od domu.
Ubytovanie
-
v budove sa nachádza výťah, klienti majú k dispozícii Wi-Fi (1 pripojenie na 1 apartmán) a parkovisko vzdialené asi 100 m od rezidencie (1 parkovacie miesta na apartmán). Apartmány typu trilocal pre 6 až 8 osôb sú moderne zariadené, vybavené sociálnym zariadením, SAT TV, sušičom na vlasy, trezorom, klimatizáciou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, rýchlovarnou konvicou, práčkou, umývačkou riadu. Trilo C7 pre 7 osôb má k dispozícii  obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom a dve spálne  - s dvomi a tromi lôžkami. Nachádza sa na prízemí, bez balkóna a s vlastným vstupom. Trilo C8 pre 8 osôb má k dispozícii  obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom a dve spálne s tromi lôžkami, balkón. Rovnakú dispozíciu má aj trilocal  C8SB pre 8 osôb, ale má menší balkón. Trilocal CX8 Attico má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a pohovkou, dve spálne s dvomi lôžkami a jednu spálňu s tromi lôžkami, veľký balkón s panoramatickým výhľadom na more, dve sociálne zariadenia.
Stravovanie
-
bez stravy.
Pláž
-
piesočnatá upravená pláž sa nachádza asi 50 m od rezidencie, vstup do mora je vhodný aj pre najmenšie deti.
Doprava
-
individuálna, autobusová.
Informácie o krajine a stredisku
-

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

LIGNANO

Známe a vyhľadávané letovisko, oddelené riečkou Tagliamento od Bibione a pozostávajúce z troch častí. Najstaršej a najzelenšej Pinety s Parkom Hemingway, pokojnej Riviery s prístavom a golfovým ihriskom a najrušnejšej časti Sabbiadoro s nákupnými a zábavnými možnosťami. Všetky časti spája niekoľkokilometrová piesková pláž rozdelená na približne 20 sektorov so slnečníkmi a ležadlami. V celom stredisku je množstvo hotelov, penziónov a apartmánových domov, nechýba typická dlhá nákupná promenáda. Lignano ponúka predovšetkým najmladším návštevníkom zábavu a rôzne aktivity – veľký aquapark, zoologickú záhradu Punta Verde, lunapark, zábavno - didaktický park Gulliverlandia a Junior park. Na pláži je možnosť pripojenia zadarmo ku Wi-Fi, stačí požiadať o prístup v plážovom bare Terazza a Mare (Lungomare Trieste) alebo v informačnej turistickej agentúre Agenzia Turismo FVG /vyžaduje sa ID alebo pas/.

           

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri