Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Villa Nodari

Taliansko - Lignano
Popis

Nedávno zrekonštruovaná rezidencia s 8 apartmánmi v blízkosti mora a pláže pre psíkov a uprostred letoviska s množstvom nákupných a zábavných možností.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
v centre Lignano Sabbiadoro, asi 150 m od pláže, na adrese Via Timavo 21. Ubytovacia agentúra sa nachádza asi 2,3 km od domu.
Ubytovanie
-
v budove sa nenachádza výťah, klienti majú k dispozícii Wi-Fi (1 pripojenie na 1 apartmán) a parkovisko (1 parkovacie miesta na apartmán), spoločnú práčku za poplatok na mieste. Apartmány rôznych typov sú moderne zariadené, vybavené sociálnym zariadením, SAT TV,  klimatizáciou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom. Typ A2 pre dve osoby  má k dispozícii  obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a dvojlôžkom a nachádza sa na prízemí, bez balkóna. Typ B pre 4 osoby má k dispozícii  obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a pohovkou pre jednu osobu, spálňu  s tromi lôžkami - dvojlôžko a jednolôžko, malý balkón /na 1. poschodí/ alebo terasu na prízemí. Rovnakú dispozíciu má aj typ B4 pre 4 osoby na 1. poschodí  a typ B4T pre 4 osoby (na prízemí s malou terasou). Typ  C5  má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a pohovkou pre jednu osobu, jednu spálňu s jednolôžkom a jednu spálňu s tromi lôžkami,malý balkón a nachádza sa na 1. poschodí. Rovnakú dispozíciu, ale bez balkóna má typ C5T na prízemí. Typ  C7 pre 7 osôb  má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a pohovkou pre jednu osobu, dve spálne s tromi lôžkami,nachádza sa buď na 1. poschodí (malý balkón) alebo na prízemí (bez balkóna).
Stravovanie
-
bez stravy
Pláž
-
piesočnatá upravená pláž sa nachádza asi 150 m od rezidencie, vstup do mora je vhodný aj pre najmenšie deti.
Doprava
-
individuálna alebo autobusová.V termínoch 30.6. - 1.9. nástupný deň iba nedeľa a možná iba individuálna doprava.
Informácie o krajine a stredisku
-

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

LIGNANO

Známe a vyhľadávané letovisko, oddelené riečkou Tagliamento od Bibione a pozostávajúce z troch častí. Najstaršej a najzelenšej Pinety s Parkom Hemingway, pokojnej Riviery s prístavom a golfovým ihriskom a najrušnejšej časti Sabbiadoro s nákupnými a zábavnými možnosťami. Všetky časti spája niekoľkokilometrová piesková pláž rozdelená na približne 20 sektorov so slnečníkmi a ležadlami. V celom stredisku je množstvo hotelov, penziónov a apartmánových domov, nechýba typická dlhá nákupná promenáda. Lignano ponúka predovšetkým najmladším návštevníkom zábavu a rôzne aktivity – veľký aquapark, zoologickú záhradu Punta Verde, lunapark, zábavno - didaktický park Gulliverlandia a Junior park. Na pláži je možnosť pripojenia zadarmo ku Wi-Fi, stačí požiadať o prístup v plážovom bare Terazza a Mare (Lungomare Trieste) alebo v informačnej turistickej agentúre Agenzia Turismo FVG /vyžaduje sa ID alebo pas/.

           

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri