Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Rezidencia Sant Anna

Taliansko - Ligúria - Pietra Ligure
Popis

príjemná rezidencia na Ligúrskej riviére s bazénom a úchvatným panoramatickým výhľadom na more

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
na adrese Via delle Cornice 284, Pietra Ligure, asi 600 m od pláže a od centra strediska.
Ubytovanie
-
v rezidencii sa nachádza recepcia, 2 výťahy (výťah k bazénu je k dispozícii pre hendikepovaných), Wi-Fi, bar, slnečná terasa, detské ihrisko, záhrada, spoločenská miestnosť, práčovňa (za poplatok), 2 bazény so slnečnou terasou (z toho jeden detský s vírivkou, kresielka a slnečníky do vyčerpania zadarmo, ležadlá za poplatok 20 EUR/týždeň)), stolný tenis, priestor pre barbecue, parkovisko (do vyčerpania zadarmo), garáže (na vyžiadanie za poplatok cca 7€/deň), úschovňa horských bicyklov (možnosť umývania bicyklov), shuttle bus z pláže a mesta do rezidencie (len smerom z pláže a mesta, v prevádzke cca 11.5. - 5.10.). Malé domáce zvieratá povolené za poplatok 7 EUR/deň. Ubytovanie možné od 15 do 20 hod, odchod z apartmánov do 10 hod v deň odchodu.
Stravovanie
-
bez stravy
Apartmány
-
apartmány typu bilo pre 3 osoby (BX3, cca 30 m2) sa skladá zo spálne s manželskou posteľou alebo dvoma rozkladacími pohovkami a ďalšieho lôžka a kuchyne. Bilo pre 4 osoby (B4, cca 30 m2) sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom. Bilo pre 6 osôb (B6, cca 35 m2) má navyše v spálni poschodové postele. Trilo pre 8 osôb (TR1, cca 60 m2) má oproti bilu 6 ďalšiu spálňu s dvoma lôžkami a 2 sociálne zariadenia. Všetky apartmány sú vkusne a moderne zariadené a vybavené sociálnym zariadením, klimatizáciou, sušičom na vlasy, telefónom, mikrovlnnou rúrou, LED SAT TV, Wi-Fi, trezorom a balkónom s výhľadom na more. Sú rozdelené do dvoch typológií - Classic (BX3, B4, B6, TR1) a Comfort (B6CM, TRCM1) - typológia Comfort má navyše umývačku riadu, na balkóne potom plážové kresielko a slnečník.
Pláž
-
pláž sa nachádza cca 600 metrov od rezidencie. Plážový servis za poplatok, okrem termínu 14.5.-21.6. a 24.8.-1.10., kedy je v cene (slnečník a 2 ležadlá v prevádzke v závislosti od počasia). Z pláže/centra shuttle zadarmo vo vopred stanovených hodinách (2x denne) v období 11.5. - 5.10.
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

Ligúria - hoci jeden z najmenších regiónov Talianska, aj tento nadchne každého svojou osobitosťou. Nadväzuje na Francúzsku riviéru, a preto mnoho turistov navštívi Ligúriu práve prejazdom z niektorého z vyhlásených francúzskych letovísk. Ligúria poskytuje zmes talianskej a francúzskej kultúry, rôznorodosť pobrežia od hôr cez menšie romantické pláže až po doslova dych berúce pobrežie Cinque Terre s výborným rovnomenným vínom či rušný a pulzujúci moderný prístav Janov s bohatou históriou. Ale aj San Remo, letovisko, ktoré sa pýši jedným z najvyhlásenejších kasín v Európe a ktoré svoju najväčšiu slávu zažilo na konci 19. storočia - Čajkovskij tu zložil dve zo svojich opier a dodnes sa majestátny vplyv smotánky schádzajúcej sa z celej Európy premieta v luxusných hoteloch pri hlavnej promenáde - v hudobnej tradícii pokračuje San Remo do dnešných dní slávnym festivalom rovnomenného názvu, z ktorého pochádza mnoho známych talianskych hitov a vzišlo mnoho spevákov. Najznámejším pokrmom Ligúrie je takzvané pesto – zmes bazalky, cesnaku, nastrúhaných píniových orechov a nastrúhaného syra, ktoré skvele chutí s mnohými druhmi cestovín.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri