Last Minute

Palazzina Azzurra

Útulný apartmánový dom nachádzajúci sa neďaleko pláže v tichšom prostredí je vďaka svojej polohe a vybaveniu vhodný pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi. Po príjemných chvíľach strávených na pláži je baz... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

prenájom apartmánu na 7 nocí, TV, Wi-Fi pripojenie, bazén a parkovacie miesto.

V cene nie sú zahrnuté

Povinný príplatok (platba na mieste): miestna pobytová taxa cca 1 EUR/os./deň, záverečné upratovanie 50 EUR/apt.(monolocal, bilocal), 60 EUR/apt. (trilocal). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/os./deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň. V cene nie je zahrnuté (platba na mieste): delegátśke služby (možnosť doobjednať za 20 Eur/apartmán/týždeň), posteľná bielizeň (možnosť doobjednať za 10 EUR/ súprava/týždeň), klimatizácia (možnosť doobjednať za 50 EUR/ apartmán/týždeň). Kaucia: 100 EUR/apartmán, platba na mieste, v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa vracia späť. Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5% zľavu. Odporúčame skorý nákup.

Palazzina Azzurra - viac informácií

Útulný apartmánový dom nachádzajúci sa neďaleko pláže v tichšom prostredí je vďaka svojej polohe a vybaveniu vhodný pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi. Po príjemných chvíľach strávených na pláži je bazén obkolesený palmami ideálnou voľbou.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

150 m od piesočnatej pláže a 200 m od obchodov, reštaurácií a barov.

apartmán typu monolocal D3 pre max. 3 osoby sa nachádza na prízemí s vlastnou terasou. Skladá sa z jednej obývacej izby v ktorej je uložené jedno rozkladacie dvojlôžko a jedno rozkladacie lôžko, kuchynský a jedálenský kút. V apartmáne sa nachádza vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha). Apartmán typu bilocal C4 pre max 4 osoby má dvojlôžkovú spálňu s manželskou posteľou, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, jedálenským a kuchynským kútom, priestranným balkónom a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha).  Apartmán typu bilocal C5 pre max 5 osôb má dvojlôžkovú spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom, jedálenským a kuchynským kútom, priestranným balkónom a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha). Apartmán sa nachádza na prízemí s vlastnou terasou. Apartmán typu trilocal A6 pre max 6 osôb sa nachádza na prízemí s vlastnou terasou. Skladá sa z dvojlôžkovej spálne s manželskou posteľou, spálne s dvoma oddelenými posteľami, obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkom, jedálenským a kuchynským kútom a dvoma vlastnými sociálnymi zariadeniami (WC, sprcha). Apartmán typu trilocal A7 pre max 7 osôb sa nachádza na vyššom poschodí s priestranným balkónom. Skladá sa z dvoch dvojlôžkových spální, obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkom a jednej rozkladacej postele, jedálenským a kuchynským kútom a dvoma vlastnými sociálnymi zariadeniami (WC, sprcha). Všetky apartmány sú vybavené Wi-Fi pripojením (zdarma), klimatizáciou (40 eur/týždeň), trezorom, TV a práčkou. Kuchynské kúty sú vybavené varičom, riadom, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. V rezidencii je k dispozícii výťah, oplotené bezplatné parkovisko, bazén pre dospelých, detský bazén a ležadlá so slnečníkmi. Bazén je podľa talianskych zvyklostí otvorený v presne stanovených časoch.
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok, požičovne bicyklov, športoviská (futbalové a basketbalové ihriská) za poplatok.
bez stravy

individuálna.

Informácie o krajine a stredisku

Palmová riviéra

Informácie o krajine a stredisku

PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m.
SAN BENEDETTO DEL TRONTO
Mesto s približne 50 000 obyvateľmi nachádzajúce sa v regióne Marche je najväčším a najnavštevovanejším strediskom Palmovej riviéry. Rovnako tak je aj jej hlavným mestom. Jeho história siaha až do 9. storočia pred Kristom. Mesto má dve centrá, jedno sa nachádza v južnej časti letoviska (Porto d’Ascoli), druhé v starej časti v blízkosti prístavu. Pláž dlhá 6 km je pokrytá jemným bielym pieskom a lemovaná známou palmovou promenádou. Priezračné more, jedno z najčistejších v Taliansku, s pozvoľne klesajúcim piesočnatým dnom, je ideálne pre rodiny s deťmi. Pre športovcov sú pripravené tenisové kurty, cyklisticko-korčuliarske trasy (pozdĺž palmovej promenády je samostatný pás určený iba cyklistom, resp. korčuliarom) a požičovne bicyklov. V stredisku San Benedetto del Tronto nechýba ani množstvo zábavných a kultúrnych príležitostí, nachádza sa tu aj Múzeum rýb. V meste sa pravidelne konajú trhy so širokou ponukou čerstvých rýb, zeleniny a ovocia. V okolí sa nachádzajú zaujímavé stredoveké mestečká s typickými kamennými domami a úzkymi uličkami. San Benedetto del Tronto je ideálnym miestom pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu, spoznávania histórie krajiny, zábavy i športových aktivít.

Naši partneri