Last Minute

Hotel Blumen

Hotel s vynikajúcou polohou priamo na piesočnatej pláži v známom letovisku Rimini, časti Viserba. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 270 € 257 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 26.07. - 04.08.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • polpenzia
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 575,00 € 553,25 €
 • 27.07. - 03.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • polpenzia
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 435,00 € 413,25 €
 • 14.09. - 21.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 270,00 € 256,50 €

V cene sú zahrnuté

7 x ubytovanie s polpenziou, klimatizácia, Wi-Fi, služby delegáta /v termíne od 15.6. do 14.9.2024/.

V cene nie sú zahrnuté

Doprava: LUX BUS 140 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20 EUR/osoba. Povinné príplatky: platba na mieste: miestna pobytová taxa 1,5 EUR/os./noc.  Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň. Ostatné doplatky: plážový servis 200 EUR/izba, výhľad na more 88 EUR/7 nocí, malé zvieratá na vyžiadanie a bez poplatku. Nástupné miesta: BA bez príplatku, NR, TT - 10 EUR, PN, TN, NM - 14 EUR, PB, ZA, MT, RK - 18 EUR. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Z cien uvedených pri tomto objekte nie je možné poskytnúť zľavu za skorý nákup.

Hotel Blumen - viac informácií

Hotel s vynikajúcou polohou priamo na piesočnatej pláži v známom letovisku Rimini, časti Viserba.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

priamo na pláži na Via Dati 9/11 v časti VISERBA,  iba 20 minút od letiska v Rimini a 800 m od železničnej stanice, odkiaľ premávajú vlaky do Rimini, Ricione a Cesenatico.
recepcia, výťah, bar, vstupná hala, všetky spoločenské priestory sú klimatizované, reštaurácia s priamym výhľadom na pláž a more, Wi-Fi, trezor na recepcii v cene, internetový kútik, k dispozícii parkovisko s veľmi obmedzenou kapacitou asi 5 miest, za poplatok 10 EUR/deň, vzdialené asi 900 m od  hotela - zadarmo shuttle bus z parkoviska ku hotelu a naopak.
prakticky zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (poschodová posteľ), každá izba má SAT TV, telefón, klimatizáciu, sušič na vlasy, balkón alebo francúzsky balkón, výhľad na more na vyžiadanie pri rezervácii a za príplatok 88 EUR/izba, minichladnička za poplatok 5 EUR/izba/noc na mieste.
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pred hotelom, plážový servis za poplatok 200 EUR/týždeň, množstvo plážových barov, reštaurácií, rýchlych občerstvení, športových možností.
v reštaurácii s výhľadom na more – polpenzia - kontinentálne raňajky formou bufetu, večere výber z menu, zeleninový bufet, voda, možnosť doobjednať obedy.
individuálna a autobusová

Informácie o krajine a stredisku

Rimini

Informácie o krajine a stredisku

RIMINI

Populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina a Viserba,  to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi. Emilia Romagna a jej pobrežie nie sú len široké piesočné pláže, mierne sa zvažujúce more a bohatý večerný a nočný život, ale aj mestá s bohatou históriou, ako sú Ravenna, Bologna, Modena, Ferrara, Parma a mnoho ďalších. V kopcoch Apenin za pobrežím sa rozprestierajú pôvabné zákutia mestečiek so stredovekými hradmi vybudovanými na skale a kúpele, na severe potom Pádska nížina s bohatou faunou a flórou. Región je ale vyhlásený aj svojimi kulinárskymi špecialitami - snáď každý v živote ochutnal parmezán, vaječné cestoviny, parmský pršut, balzamikový ocot či piadinu (typickú miestnu placku plnenú najrôznejšími prísadami). Pre milovníkov rýb a plodov mora ponúka región aj množstvo morských špecialít. A kto by nepoznal Lambrusco, typické červené šumivé víno? Avšak na svoje si tu prídu aj vyznávači horskej turistiky, cykloturistiky či automobilových závodov (Lamborghini a Ferrari, okruh F1 v Imola). Kto ocení lacné nákupy, určite si nenechá ujsť výlet do San Marína – nezávislej republiky s bohatou históriou ale aj bezcolnou zónou – či do niektorých z vyhlásených outletov.

Naši partneri