Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Limak Atlantis Resort

Popis

Obľúbený hotel zo siete hotelov Limak ponúka množstvo aktivít na dokonalé vyžitie pre deti i dospelých a špeciálne pre golfových nadšencov. Hostí očarí udržiavanou záhradou, efektnými bazénmi, krásnou plážou a vysokou úrovňou poskytovaných služieb. Pre gurmánov hotel ponúka miestne aj medzinárodné špeciality vo svojich à la carte reštauráciách.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo na krásnej piesočnatej pláži, v blízkosti golfových ihrísk, 4 km od centra Beleku, 35 km od medzinárodného letiska Antalya, 45 km od starobylých miest Aspendos a Side a tiež od vodopádov Manavgat.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou a lobby barom (otvorený 24 h), hlavná reštaurácia, 6 á la carte reštaurácií (vybrané reštaurácie 1x za pobyt zdarma), 6 barov, cukráreň, kaviareň, konferenčné miestnosti, amfiteáter. 5 bazénov, z toho jeden so šmykľavkami. Bohatá ponuka denných aj večerných animácií. Športové aktivity - plážový volejbal, fitnescentrum, tenis (vybavenie za poplatok), stolný tenis, lukostreľba, šípky. Wellness centrum – turecké kúpele a sauny zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Pre deti miniklub  (4-12 rokov), klub pre tínedžerov (13-17 rokov), detské ihrisko, minidisko, kino, herňa (za poplatok), detský bazén a detský bufet. Za poplatok služby lekára, čistiareň, kaderníctvo, nákupná pasáž, bowling a biliard.  
Izby
-
luxusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek alebo rodinné izby s 2 oddelenými miestnosťami s výhľadom do záhrady. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (vaňa, WC, sušič na vlasy), klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňané nealkoholické nápoje a pivo), súprava na prípravu kávy a čaju a balkón. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Stravovanie
-
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (7.00-10.00), obed (12.00-14.30), večera (19.00-21.30), nočné občerstvenie. Počas dňa ľahké občerstvenie podávané vo forme snackov, káva, čaj, koláčiky, turecké placky. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje i vybrané importované nápoje v cene. Čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu ultra all inclusive konceptu.
Pláž
-
krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Bar na pláži, ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Vodné športy za poplatok. Prenájom plážových pavilónov za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO  

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.

BELEK

Medzi najnovšie moderné a luxusné strediská sa môže radiť stredisko Belek. Je známe predovšetkým svojimi golfovými ihriskami, vyhľadávanou piesočnatou plážou ocenenou modrou vlajkou a luxusnými hotelovými rezortmi. Ide skôr o pokojnejšie stredisko, kde si klienti môžu vychutnať ničím nerušený oddych a veľa zelene. Oplatí sa však navštíviť blízke historické miesta Perge a Aspendos, vodopády Manavgat, či nákupné centrum v Antalyi. Stredisko sa nachádza asi 30 km od letiska v Antalyi a transfer z letiska trvá približne 30 min.               

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri