Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Hotel Delphin Imperial

Turecko - Lara - LARA
Popis

Pompézny hotel s jedinečnou architektúrou luxusných interiérov uspokojí aj náročnú klientelu, nachádza sa priamo na pláži v letovisku Lara. Je vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi, ktorí uprednostňujú dovolenku s vynikajúcimi službami ultra all inclusive a nadštandardným servisom. Oficiálna kategória hotela je 5*.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo na pláži v letovisku Lara v Turecku, iba 10 km od medzinárodného letiska v Antalyi. V okolí hotela nájdete nákupné centrá s rôznym tovarom.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, desať panoramatických výťahov, lobby bar (otvorený 6.00-1.00), niekoľko ďalších barov ako snack bar, bar pri bazéne, plážový bar, bowling bar, Puro bar, nočný klub s barom a diskotékou, hlavná reštaurácia, 9 à la carte reštaurácií (1x za pobyt zdarma, nutná rezervácia). V hotelovom areáli sa nachádza hlavný bazén, relaxačný bazén, vnútorný bazén a bazén so šmykľavkami pre deti i dospelých. Wellness centrum - turecké kúpele a sauny zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Klienti si môžu využiť tenisový kurt (depozit za požičanie príslušenstva), šípky, stolný tenis, volejbal, aerobik, fitnescentrum, kino. K dispozícii lunapark, tínedžerský klub (13-16 rokov), detské ihriská, miniklub (4-12 rokov), detské kino, minidisko. Ostatné služby - lekár, kaderníctvo, herňa, biliard, bowling, obchodná pasáž, internetová kaviareň za poplatok. Wi-Fi pripojenie vo všetkých priestoroch hotela je zdarma.
Izby
-
luxusne zariadené klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (vaňa, sušič na vlasy, WC), SAT TV, minibar (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi, vodou, pivom, krekrami, čokoládou), súpravu na prípravu kávy a čaju, telefón, trezor a balkón. Wi-Fi pripojenie zdarma. Izby s bočným výhľadom na more a rodinné izby s dvomi oddelenými izbami sú na vyžiadanie a za poplatok.
Stravovanie
-
ultra all inclusive formou bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, polnočný bufet. Popoludňajšie občerstvenie - zmrzlina, snacky, koláčiky, ovocie, turecké placky, káva, čaj. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy zdarma.
Pláž
-
súkromná hotelová piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Plážový bar v rámci ultra all inclusive zdarma. Slnečníky, ležadlá  a plážové osušky zdarma. Vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.

LARA

Moderne vybudované stredisko Lara, vzdialené 10 km od mes­ta Antalya a v blízkosti medzinárodného letiska asi 15 km, je známe svojimi luxusnými hotelmi s vynikajúcimi službami, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Má rozľahlú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je prevažne piesočnatá, miestami premiešaná s jemnými okruhliakmi. Nájdete tu množstvo ob­chodov s luxusným tovarom, reštaurácií, barov, kultúrnych podujatí. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 15 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Praha, zámky a hrady
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Česko a Rakúsko
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri