Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Hotel Limak Lara

Turecko - Lara # Stiahnuť
Popis

Zažite dokonalú dovolenku v hotelovom rezorte so službami ultra all inclusive, ktorý sa nachádza priamo na pláži vyhľadávaného strediska Lara. Príjemný koncept ďalekého východu a areál plný zelene vytvárajú dokonalú exotickú atmosféru.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo na pláži v stredisku Lara v Turecku, v bezprostrednej blízkosti nákupných možností, 11 km od živého centra Antalye a len 15 km od letiska.
Hotel
-
recepcia, hlavná reštaurácia, turecká reštaurácia, 4 à la carte reštaurácie (turecká, mexická, talianska, ázijská) za poplatok, lobby bar (otvorený 24 h), čajovňa. Vyhrievaný vnútorný bazén so šmykľavkou, 3 veľké vonkajšie bazény, tobogany pre deti aj dospelých, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, relaxačné altánky za poplatok. Wellness centrum so vstupom do tureckých kúpeľov a sáun zdarma (masáže a iné procedúry za poplatok). Denné a večerné animačné programy pre deti aj dospelých, amfiteáter, diskotéka. Športové aktivity - tenis a squash (príslušenstvo a tréner za poplatok), plážový volejbal, fitnescentrum, boccia, šípky, stolný tenis zdarma. Bowling, biliard, hotelové obchody, kaderníctvo, hotelový fotograf a lekárska služba. Pre deti je pripravený miniklub, herňa za poplatok, detské ihrisko, zóna pre tínedžerov. Areál je vhodný aj pre hendikepovaných hostí. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Izby
-
vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek s bočným výhľadom na more. Izby sú vybavené centrálnou klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (denne dopĺňané nealkoholické nápoje a pivo), trezorom, vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút, WC a sušič na vlasy), súpravou na prípravu kávy a čaju a balkónom. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Stravovanie
-
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (07.00-10.00), neskoré raňajky (10.00-11.00), obed (12.30-14.30), večera (18.45-21.00). Občerstvenie počas dňa - káva, čaj, koláčiky, turecké placky, polnočný snack (23.00-07.00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje v rámci ultra all inclusive zdarma.  Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu ultra all inclusive konceptu.
Pláž
-
krásna šíra piesočnatá pláž. Plážový bar v rámci ultra all inclusive zdarma. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú zdarma. Ponuka vodných športov za poplatok .
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.

LARA

Moderne vybudované stredisko Lara, vzdialené 10 km od mes­ta Antalya a v blízkosti medzinárodného letiska asi 15 km, je známe svojimi luxusnými hotelmi s vynikajúcimi službami, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Má rozľahlú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je prevažne piesočnatá, miestami premiešaná s jemnými okruhliakmi. Nájdete tu množstvo ob­chodov s luxusným tovarom, reštaurácií, barov, kultúrnych podujatí. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 15 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri