Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Labranda Mares Marmaris

Turecko - Marmaris - Icmeler
Popis
Hotel obklopený voňavými píniovými hájmi vyniká svojou polohou v blízkosti turistami vyhľadávaného mesta Marmaris. Tiež možno nahliadnuť do okolitých tradičných egejských dediniek alebo si len oddýchnuť v oáze pokoja a vychutnať krásne výhľady na záliv.
Poloha
-
priamo pri pobreží, 3 km od nákupných možností mesta Icmeler, 5 km od historického Marmarisu, kam sa dostanete aj pešo po pobrežnej promenáde. Letisko v Dalamane je vzdialené asi 90 km.
Hotel
-
pozostáva z hlavnej budovy a 3-podlažných bungalovov. V rezorte sa nachádza vstupná hala s recepciou, obchodná pasáž, konferenčné miestnosti, hlavná reštaurácia, 4 á la carte reštaurácie (1x za pobyt zdarma, potrebná rezervácia vopred), 7 barov, vínna pivnica (za poplatok), hlavný bazén, bazén s 2 šmykľavkami, detský bazén. O zábavu sa postarajú denné aj večerné animáčné programy. Pre deti je pripravený miniklub (4-12 rokov) a detské ihrisko. Wellness centrum – turecké kúpele, sauna a parná sauna zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Športové aktivity – fitnescentrum, šípky, stolný futbal, stolný tenis, tenis (vybavenie a osvetlenie za poplatok). Za poplatok hotel ponúka požičovňu áut, služby lekára, práčovne, kaderníctvo, opatrovanie detí.
Izby
-
priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo rodinné izby v bungalovoch. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), centrálnu klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar, súpravu na prípravu teplých nápojov, balkón s posedením. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma. Izby s výhľadom na more za príplatok. Detská postieľka na vyžiadanie.
Stravovanie
-
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (7.00-10.30), obed (12.00-14.00), popoludňajšie občerstvenie v snack bare, večera (19.00-21.30), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch (10.00-24.00). Importované nápoje za poplatok. Bezlepková a iná diétna strava na vyžiadanie.
Pláž
-
upravené betónové terasy na slnenie so vstupom do mora po schodoch. Bar pri pláži, ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Potápanie, motorizované aj iné nemotorizované vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.


MARMARIS

Stredisko Marmaris leží v údolí borovicových lesov, na brehu Egejského mora s priezračne čistou vodou a množstvom malebných lodičiek a jácht. Toto čarovné miesto je plné scénických pohľadov, histórie, autentického jedla a barov, ku ktorým sa jednoducho dostanete palmovou promenádou, alebo rušnou obchodnou uličkou, tiahnuciou sa pozdĺž celého strediska. Transfer z letiska v Dalamane trvá približne 1 hod. 30 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri