Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Marmaris Bay Resort

Turecko - Marmaris - Marmaris
Popis

Hotel ponúka dokonalý únik od rušných miest a davov turistov popri pobreží s krištáľovo čistou vodou a v obkolesení bujnou zeleňou okolitých hôr. Zároveň turistami vyhľadávaný a históriou dýchajúci Marmaris je len na skok od rezortu. Hotel je určený pre dospelých od 16 rokov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo pri pobreží, 10 km od historického Marmarisu. Letisko v Dalamane je vzdialené asi 100 km.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, parkovisko, hlavná reštaurácia, 3 à la carte reštaurácie (1x za pobyt zdarma, nutná rezervácia vopred), 4 bary, kaviareň, umelecký ateliér, relaxačný bazén, bazén na vodné aktivity. Večery hosťom príležitostne spríjemní živá hudba. Tiež sa tu organizujú filmové večery, tematické večere, či živé športové prenosy. Wellness centrum – turecké kúpele a sauna zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Športové aktivity – fitnescentrum, joga, vodné pólo, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, šípky, lukostreľba, možnosť požičania bicyklov. Za poplatok hotel ponúka služby práčovne a minimarket. 
Izby
-
pohodlné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo rodinné izby pre 4 dospelých umiestnené v dvojpodlažných vilkách. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný), súpravu na prípravu teplých nápojov, balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady alebo s čiastočným výhľadom na more. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Stravovanie
-
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obed, večera. Malé občerstvenie a turecké placky tzv. gӧzleme počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Importované nápoje za poplatok. Možnosť bezlepkovej, vegánskej či vegetariánskej stravy na vyžiadanie.
Pláž
-
piesočnatá pláž s prímesou kamienkov a upravené betónové terasy na slnenie. Bar pri pláži, ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Privátne oddychové pavilóny na móle za poplatok. Motorizované aj nemotorizované vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-
TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.

MARMARIS
Stredisko Marmaris leží v údolí borovicových lesov, na brehu Egejského mora s priezračne čistou vodou a množstvom malebných lodičiek a jácht. Toto čarovné miesto je plné scénických pohľadov, histórie, autentického jedla a barov, ku ktorým sa jednoducho dostanete palmovou promenádou, alebo rušnou obchodnou uličkou, tiahnuciou sa pozdĺž celého strediska. Transfer z letiska v Dalamane trvá približne 1 hod. 30 minút.
Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri