Last Minute

Marti La Perla

Jedinečný hotel určený len pre dospelých. Svojím osobitým štýlom zariadenia, v ktorom dominuje vkusná kombinácia dreva a kameňa, ulahodí oku aj náročného hosťa. Elegancia a komfort srší nie len z&nbs... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 10

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

7, 10, 11 resp. 14x ubytovanie so službami all inclusive, letecká doprava Bratislava - Dalaman - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, telefonická asistencia delegáta partnerskej CK.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.


Marti La Perla - viac informácií

Jedinečný hotel určený len pre dospelých. Svojím osobitým štýlom zariadenia, v ktorom dominuje vkusná kombinácia dreva a kameňa, ulahodí oku aj náročného hosťa. Elegancia a komfort srší nie len z interiérov ale aj z udržiavanej záhrady.
 
priamo na piesočnatej pláži, 1 km od nákupných možností mesta Icmeler, 8 km od historického Marmarisu s romantickými uličkami, zelenými hájmi a krásnou panorámou hôr. Letisko v Dalamane je vzdialené asi 100 km.
vstupná hala s recepciou, lobby bar, obchodná pasáž, hlavná reštaurácia, ázijská á la carte reštaurácia (1x za pobyt zdarma, potrebná rezervácia vopred), snack bar pri bazéne, vonkajší bazén, jacuzzi. O zábavu sa postarajú denné aj večerné animácie, príležitostne živá hudba, karaoke, tematické párty. Wellness centrum - turecké kúpele, sauna a jacuzzi zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Športové aktivity – fitnescentrum, šípky, biliard (za poplatok), vodné pólo, vodná gymnastika, joga, pilates, zumba, stolný tenis, boccia, tanečné lekcie (za poplatok). Za poplatok hotel ponúka požičovňu áut a člnov, požičovňu bicyklov, služby lekára, čistiareň, fotografa, kaderníctvo.
dvojlôžkové priestranné izby s možnosťou prístelky. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar, súpravu na prípravu teplých nápojov a balkón. Wi-Fi pripojenie zdarma.
piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora ocenená Modrou vlajkou. Bar na pláži, ležadlá, slnečníky  a osušky zdarma. Prenájom plážových pavilónov za poplatok. Potápanie, motorizované aj nemotorizované vodné športy za poplatok.
all inclusive formou bufetových stolov tureckej aj medzinárodnej kuchyne – raňajky (7.30-10.30), obed (12.30-14.00), večera (19.00-21.30). Popoludňajšie občerstvenie (hamburgery, šaláty, cestoviny a i.), čaj, káva, zmrzlina (15.00-16.00), polnočné občerstvenie (00.00-1.00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu all inclusive konceptu.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Marmaris

Informácie o krajine a stredisku

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.

MARMARIS
Stredisko Marmaris leží v údolí borovicových lesov, na brehu Egejského mora s priezračne čistou vodou a množstvom malebných lodičiek a jácht. Toto čarovné miesto je plné scénických pohľadov, histórie, autentického jedla a barov, ku ktorým sa jednoducho dostanete palmovou promenádou, alebo rušnou obchodnou uličkou, tiahnuciou sa pozdĺž celého strediska. Transfer z letiska v Dalamane trvá približne 1 hod. 30 minút.
Naši partneri