Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Diamond Premium

Turecko - Side - Titreyengöl # Stiahnuť
Popis

Moderný dizajnový hotel Diamond Premium sa nachádza v pokojnej časti Titreyengöl, Side. Miesto, kde sa stretáva zelená farba rieky Manavgat a modrá farba Stredozemného mora, ponúka jedinečnú dovolenkovú atmosféru v znamení luxusu a pohodlia. Príjemný personál a animačný tím sa postará o zábavu a nezabudnuteľné zážitky.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
250 m od zmiešanej piesočnato-kamienkovej pláže v časti Titreyengöl, 5 km od mesta Manavgat, 7 km od centra Side a asi 70 km od letiska v Antalyi.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia, 2 a la carte reštaurácie (1x za pobyt zdarma, nutná rezervácia), cukráreň, Info bar v kombinácii s Altrium barom (otvorený 24 h), niekoľko ďalších barov. Hlavný bazén, detský bazén, bazén so šmykľavkami a vnútorný bazén. Denné aj večerné animácie pre deti a dospelých, športové aktivity - fitnescentrum, šípky, vodná gymnastika, aerobik, boccia, plážový volejbal, zumba, stolný tenis, vodné hry. Pre deti miniklub, detské ihrisko a minidisko. Wellness centrum - turecké kúpele a sauna zdarma, masáže, vírivka a iné procedúry za poplatok. Služby lekára, čistiareň, kaderníctvo, nákupná pasáž, fotograf, herňa a biliard za poplatok. Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch zdarma.
Izby
-
elegantne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky orientované na rieku, bazén alebo more. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút, WC, susič na vlasy), centrálnou klimatizáciou, SAT TV, telefónom, trezorom, minibarom (voda a nealkoholické nápoje), súpravou na prípravu kávy a čaju, balkónom. Wi-Fi pripojenie na izbách zdarma. Rodinné izby s dvomi oddelenými miestnosťami a 1 kúpeľňou sú na vyžiadanie.
Stravovanie
-
ultra all inclusive formou bufetových stolov - raňajky (07.00-10.00), neskoré raňajky (10.00-11.00), obed (12.30-14.00), večera (19.00-21.00). Počas dňa občerstvenie vo forme snackov, koláčikov, tureckých placiek, zmrzliny, kávy a čaju, nočná polievka a nočný snack (22.00-07.00). Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované nápoje, káva a čaj v cene. Ostatné importované nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu ultra all inclusive konceptu.
Pláž
-
súkromná piesočnato-kamienková pláž. Slnečníky a ležadlá zdarma, plážové osušky za depozit. Plážový bar v rámci ultra all inclusive zdarma. Vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská na prežitie vysnívanej dovolenky. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými pláža­mi s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kva­litnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z le­tiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri