Last Minute

Hotel Royal Atlantis Spa & Resort

Vkusne zariadený moderný hotelový komplex prešiel v zime 2020 rekonštrukciou a svojou jedinečnou atmosférou a milým personálom poteší dovolenkárov všetkých vekových kategórií. Prednosťou hotela je jeho poloha priamo na p... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 8.6

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

7, 10, resp. 11x ubytovanie so službami ultra all inclusive, letecká doprava Bratislava - Antalya - Bratislava, alebo Košice - Antalya - Košice, alebo Piešťany - Antalya - Piešťany, alebo Poprad - Antalya - Poprad, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, palivový a emisný príplatok 25 EUR/osoba od 2 rokov. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,70 EUR/os./deň alebo PLUS 4,70 EUR/os./deň. Poznámka: dieťa 2-13 rokov na prístelke s 1 dospelou osobou v izbe 1/1 zdarma. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Hotel Royal Atlantis Spa & Resort - viac informácií

Vkusne zariadený moderný hotelový komplex prešiel v zime 2020 rekonštrukciou a svojou jedinečnou atmosférou a milým personálom poteší dovolenkárov všetkých vekových kategórií. Prednosťou hotela je jeho poloha priamo na piesočnatej pláži so službami ultra all inclusive a v bezprostrednej blízkosti veľkého bazáru s rozmanitým tovarom.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

priamo na pláži v stredisku Gündogdu oblasť Side v Turecku, od centra historického strediska Side vzdialený 15 km, 18 km od mesta Manavgat a asi 50 km od letiska v Antalyi.
hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy a štyroch priľahlých budov. V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, lobby bar (otvorený 24 h), internetová kaviareň, hlavná reštaurácia s terasou, dve à la carte reštaurácie a niekoľko barov (na pláži, pri bazéne, v hlavnej budove). K dispozícii je hlavný vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi, detský bazén, bazén so šmykľavkami, vnútorný bazén. Hotel organizuje denné a večerné animácie pre deti a dospelých. Hostia môžu využívať fitnescentrum, volejbalové ihrisko, stolný tenis, detské ihrisko, miniklub, amfiteáter. Diskotéka, kino, bowling, biliard za poplatok.  Wellness centrum - turecké kúpele a sauna zdarma, masáže a ostatné procedúry za poplatok. Ostatné služby ako kaderníctvo, lekár, fotograf a čistiareň odevov za poplatok.  Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch zdarma (vyššia rýchlosť za poplatok). V tesnej blízkosti hotela sa nachádza zastávka autobusu a veľký bazár s rozličným tovarom.
príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (vhodná len pre dieťa do 13 rokov). Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (vaňa/ sprcha, WC a sušič na vlasy), klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (denne dopĺňaný džúsmi a vodou), trezorom (za poplatok) a balkónom. Rodinné izby s dvomi oddelenými miestnosťami sú na vyžiadanie.
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky zdarma. Plážový bar v rámci ultra all inclusive zdarma. Na pláži ponuka vodných športov za poplatok.
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera. Občerstvenie počas dňa – koláčiky, káva, čaj, turecké placky, polnočná polievka. Ponuka lokálnych alkoholických a nealkoholických nápojov v cene. Importované alkoholické nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Side

Informácie o krajine a stredisku

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská na prežitie vysnívanej dovolenky. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými pláža­mi s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kva­litnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z le­tiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Naši partneri