Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****+

Side Sun Hotel

Turecko - Side - Kumköy # Stiahnuť
Popis

Hotel Side Sun je situovaný priamo na šírej piesočnatej  pláži v časti Kumköy. Svojou priateľskou atmosférou, príjemným personálom a službami na vysokej úrovni osloví všetkých, ktorí vyhľadávajú na dovolenke relax a pohodu. Hotel je veľmi obľúbený a má veľa stálych klientov. V zime 2023 prejdu plážová reštaurácia a á la carte reštaurácie rekonštrukciou.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo na piesočnatej pláži v časti Kumköy, 5 km od centra Side, 9 km od mesta Manavgat a asi 65 km od letiska v Antalyi.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s terasou, 3 á la carte reštaurácie (1x za pobyt zdarma, nutná rezervácia), lobby bar (otvorený 10.00-24.00) a niekoľko ďalších barov, cukráreň, TV miestnosť. Bazén, bazén so šmykľavkami, vnútorný bazén. Služby lekára, kaderníctvo, kaviareň, obchodná pasáž, internetový kútik, čistiareň za poplatok. Biliard (za poplatok), fitnescentrum, plážový volejbal, šípky, stolný tenis. Turecké kúpele a sauna zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Denné a večerné animácie, diskotéka. Pre deti k dispozícii miniklub, detské ihrisko, detský bazén, minidisko. Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela zdarma.
Izby
-
štandardné dvojlôžkové izby s výhľadom na krajinu alebo bočným výhľadom na more  s možnosťou 1 prístelky majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), SAT TV, telefón, individuálnu klimatizáciu, minibar (denne dopĺňaný vodou), trezor (za poplatok), súpravu na prípravu kávy a čaju, balkón. Wi-Fi pripojenie na izbe zdarma. K dispozícii sú aj rodinné izby s 2 oddelenými miestnosťami.
Stravovanie
-
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (07.00-09.30), neskoré raňajky (09.30-10.30), obedy (12.30-14.00), večere (19.00-21.00). Počas dňa ľahké občerstvenie formou snackov, placiek, koláčikov, kávy a zmrzliny. Polnočná polievka (23.00-24.00). Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje v cene. Importované nápoje, fľaškové nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu all inclusive konceptu.
Pláž
-
krásna šíra piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre deti i neplavcov. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky zdarma. Plážový bar v rámci all inclusive zdarma. Vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská na prežitie vysnívanej dovolenky. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými pláža­mi s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kva­litnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z le­tiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Morava
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Maďarsko - krajina kúpeľov a vína
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Istanbul letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri