Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Terrace Elite Resort

Turecko - Side - Gündogdu # Stiahnuť
Popis

Moderný a elegantne zariadený hotelový rezort v pokojnom prostredí pozostáva zo štyroch blokov, je situovaný v rozľahlej palmovej záhrade s bazénovým komplexom a uspokojí všetkých klientov, ktorí vyhľadávajú dovolenku v kvalitnom rezorte.  Hotel zabezpečuje pre hostí pravidelnú dopravu na pláž.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
600 m od piesočnatej pláže v stredisku Gündogdu, asi 300 m od najbližších nákupných možností, 13 km od Side, 17 km od mesta Manavgat a asi 52 km od letiska v Antalyi.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 á la carte reštaurácie (za poplatok, nutná rezervácia), lobby bar (otvorený 24 h) a niekoľko ďalších barov, cukráreň. Hlavný bazén, bazén so šmykľavkami, detský bazén so šmykľavkami. Denné a večerné animácie, fitnescentrum, ranná gymnastika, boccia, plážový volejbal, vodná gymnastika, šípky, stolný tenis. Turecké kúpele a sauna zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Pre deti k dispozícii miniklub, detské ihrisko, minidisko. Služby lekára, fotografa, kaderníctvo, obchodná pasáž, čistiareň, biliard sú za poplatok. Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela zdarma.
Izby
-
moderne zariadené štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky s individuálnou klimatizáciou. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút, WC, sušič na vlasy), SAT TV, telefón, minibar (denne dopĺňaný vodou a nealkoholickými nápojmi), trezor, balkón. Wi-Fi pripojenie na izbe zdarma. K dispozícii priestranné Large izby (max. 2+2) a rodinné izby (2 oddelené miestnosti, 1 kúpeľňa).
Stravovanie
-
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky (07.00-10.00), neskoré raňajky (10.00-11.00), obed (12.30-14.30), večera (19.00-21.00). Počas dňa sa podáva ľahké občerstvenie formou snackov, koláčikov, placiek, zmrzliny a kávy, polnočná polievka a skorý raňajkový minibufet. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje v cene. Importované nápoje, fľaškové nápoje a čerstvé ovocné šťavy za poplatok. Poznámka: hotel si vyhradzuje právo na zmenu ultra all inclusive konceptu.
Pláž
-
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Na pláž premáva kyvadlová doprava. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky v cene. Plážový snack bar v cene. Vodné športy za poplatok.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, vý­let lanovkou, možnosť nákupov.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfi­teátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne.

Perge – Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mes­tečka Perge so zachovaným antickým štadiónom a rímskymi kúpeľmi. V Aspendose návšteva jedného z najzachovalejších antických divadiel, ktoré plní svoju funkciu dodnes. Na záver oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vo­dou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kober­cov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Green Canyon - výlet loďou ideálny pre tých, ktorí chcú relaxovať a pokojne oddychovať v očarujúcom srdci prírody s možnosťou kúpania v smaragdovo zelených vodách prie­hrady Oymapinar obklopenou pohorím Taurus.

Antalya akvárium – deň strávený v jednom z najväčších ak­várií na svete s dlhým podmorským tunelom, poteší malých aj veľkých nadšencov morských živočíchov. V popoludňaj­ších hodinách návšteva bazáru s možnosťou nákupov a krát­ka zastávka pri prírodnej atrakcii vodopády Düden v blízkosti mesta Antalye.

Informácie o krajine a stredisku
-

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 83,4 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samo­zrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazá­rom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak si vyberiete Turecko za destináciu, či už s First minute zľavami alebo ako Last minute dovolenku, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zá­jazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi.
SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská na prežitie vysnívanej dovolenky. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými pláža­mi s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kva­litnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z le­tiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia
Video
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Katalánsko a Barcelona letecky
Letecky 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzska rivéra
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Bologna a San Maríno s kúpaním
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Cesta španielskym kráľovstvom
Letecky 11 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Talianske alpské jazerá
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri