Hodnotenie klientov:  8
* * * *
Letecky

Hotel Sienna Palace

Bulharsko - Primorsko

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Krásny novopostavený hotel v stredisku Primorsko, predurčený pre klientov, ktorí majú záujem stráviť dovolenku v luxusnom hoteli s raňajkami. Hotel spĺňa všetky predpoklady dovolenky strávenej v krásnom a príjemnom prostredí, s možnosťou oddychu v pokojnom a štýlovom hoteli. Hotelové služby ocenia všetky vekové kategórie, ako aj rodiny s deťmi.
Poloha:
hotel sa nachádza na ulici „Iglika“, neďaleko hotela Queen Nelly, na pláž sa dostanete pešo za približne 3 minúty. Severná plaž je vzdialená asi 200 m, južná asi 250 m. Neďaleko od hotela sú nákupné možnosti, bary a reštaurácie.
Hotel:
v hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, výťah, hlavná reštaurácia so záhradou, lobby bar, vonkajší  bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, kryté detské  ihrisko, trezor, SPA centrum, kaderníctvo, fitnescentrum, podzemné parkovisko. Wi-Fi v spoločných priestoroch zdarma. Detská postieľka je na vyžiadanie a zdarma.
Izby:
krásne a elegantne zariadené klimatizované dvojložkové  izby s možnosťou jednej prístelky. Na izbe je k dispozícii TV, chladnička, telefón, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC), sušič na vlasy. Všetky izby majú balkón. Dvojložkové izby majú rozlohu asi 30 m2. Hotel disponuje aj rodinnými izbami Deluxe. Izby su vhodné pre 4 osoby s možnosťou jednej prístelky. Rodinná izba má rozlohu asi 60 m2 a skladá sa z dvoch izieb, ktoré sú spojené dverami. Detská postieľka pre deti do 2 rokov je zdarma, je potrebné  ju objednať už pri rezervácii.
Stravovanie:
raňajky formou bufetu. Možnosť polpenzie za doplatok. V lobby bare je široká ponuka rôznych alkoholických a nealkoholických nápojov, ktoré sú za poplatok.
Pláž:
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vhodná aj pre deti, na pláži možnosť prenajať si slnečníky a ležadlá (za poplatok), množstvo vodných športov ako vodné bicykle, vodné lyže, parasailing, jazda na banáne a množstvo iných atrakcií a zábavy pre deti či dospelých.
Doprava:
letecká
Typ stravy:

raňajky

Fakultatívne výlety:

Bulharský večer - večerný výlet, do miestnej dedinky kde máte možnosť zažiť bulharské tance, zábavu, skoky cez oheň. počas bulharského večera je zabezpečená večera a bile a červené víno.

Istanbul - Prehliadka Istanbulu a jeho najvýznamnejších pamiatok. Výlet na jeden alebo dva dni.

Nesebar - celodenný výlet autobusom a prehliadka starobylého mesta, kde sú zachované kultúrne pamiatky z Antického obdobia a Stredoveku. Nesebar je dnes zapísaný do svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Informácie o ďalších výletoch v CK.

Informácie o krajine a stredisku:
BULHARSKO
Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou.   


PRIMORSKO
Príjemné letovisko patrí k najvyhľadávanejším na pobreží Čierneho mora, nachádza sa približne 50 km južne od Burgasu. Dnešné mestečko vzniklo z rybárskej osady a v súčasnosti je charakteristické svojou príjemnou originálnou atmosférou, ktorú vytvárajú štýlové reštaurácie, útulné kaviarničky a vinárničky. Letovisko s dvomi nádhernými plážami s jemným pieskom obmýva čisté more. Severná pláž poskytuje viac súkromia a je menej zaľudnená, južná pláž poskytuje zasa väčšie množstvo výberu vodných športov a atrakcií vrátane šmykľaviek pre deti a tenisové kurty. Akvapark určite splní priania detí i dospelých. Primorsko je držiteľom medzinárodného ocenenia „Modrá zástava” za čistotu prírodného prostredia. Transfer z letiska v Burgase trvá asi 60 min.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (42.2724410000, 27.7513770000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento