Hodnotenie klientov:  9.6
* * *
Individuálne

Vila Ina-Babura

Chorvátsko - Brač

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Obľúbený apartmánový dom s rodinnou atmosférou leží v západnej časti vyhľadávaného letoviska Supetar, len niekoľko minút od centrálnej pláže. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi aj skupinky, ktorí ocenia možnosť pobytu na ľubovoľný počet nocí.
Poloha:
približne 80 m od pláže a 200 m od centra letoviska Supetar. V blízkosti sa nachá­dza obchod, bankomaty, viacúčelové ihriská a množstvo kaviarní a reštaurácií. Ubytovanie: apartmány sú na prízemí, 1. alebo 2. poschodí, majú klimatizáciu, SAT TV, samostatný vchod, terasu alebo balkón na morskú stranu alebo do záhrady, kúpeľňu s WC. V areáli sú dva kamenné krby a parkovisko zdarma.
Ubytovanie:
APP 1/4+1: dve 2-lôžkové spál­ne, kuchyňa s obývacím priestorom s možnosťou prístelky. APP 1/2+1: 2-lôžková spálňa, kuchyňa s obývacím priestorom, možnosť prístelky v spálni alebo v kuchyni.
Stravovanie:
bez stravy, možnosť dokúpenia raňajok, večerí alebo polpenzie v 4* hoteli v blízkosti.
Pláž:
okrúhliakovo-štrková pláž s pozvoľným vstupom je vhodná aj pre neplavcov, upra­vené plochy na slnenie, široká ponuka športových aktivít na pláži (za poplatok), ležadlá a slnečníky za poplatok.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Ostrov Brač
Nachádza sa priamo oproti Splitu, Omišskej a Makarskej ri­ viére. S rozlohou 396 km² je tretím najväčším v Jadranskom mori. Najväčšie sídlo je Supetar. Práve do Supetaru premá­va trajekt, zo Splitu trvá plavba asi 50 minút. Na Brači je  aj najfotografovanejšia pláž Chorvátska - Zlatni rat (Zlatý mys). Je to vlastne podlhovastý výbežok, ktorý je pokrytý drobnými kamienkami a je neustále obmývaný čistým prie­zračným morom po celej svojej dĺžke - meria 634 metrov. Ak si predstavujete dovolenku plnú rôznych aktivít, športu a zábavy, potom musíte určite prísť sem. Zlatni rat je ma­gická pláž.  
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.3845970000, 16.5469080000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento