Hodnotenie klientov:  8.7
* * *
Individuálne

Apartmán Musulin

Chorvátsko - Drvenik
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Pekne a účelne zariadené apartmány postavené v miernom svahu vhodné pre všetky vekové kategórie, najmä pre rodiny s deťmi.
Poloha:
v tzv. dolnom zálive „Donja Vala“ strediska Drvenik, v blízkosti penziónu Vila Mario, 150 m od pláže.
Stravovanie:
bez stravy, možnosť doobjednať polpenziu v penzióne Vila Mario.
Apartmány:
apartmány pre 3 - 5 osôb sú moderne a účelne zariadené, pozostávajú z jednej (apartmán typ A, B) alebo dvoch spální (apartmán typ C pre 5 osôb) a z obývacej miestnosti s rozťahovacím lôžkom. Časť apartmánov je poschodových, pričom v spodnej časti sa nachádza obývacia miestnosť s rozťahovacím lôžkom, súčasťou tejto izby je kuchynský kút obsahujúci základné vybavenie na prípravu jedál, na poschodí sa nachádza spálňa s 2 - 3 lôžkami. Každý apartmán má chladničku, SAT TV, vlastné sociálne zariadenie, balkón a možnosť doobjednať 1 - 2 prístelky za príplatok. Možnosť klimatizácie za doplatok 5 Eur/deň.
Pláž:
prekrásna štrková pláž obklopená zeleňou píniových stromov s možnosťou vodných športov (za poplatok).
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


DRVENIK

Medzi najznámejšie turistické oblasti Chorvátska patrí odpradávna južná Dalmácia. 30 km od mestečka Makarska sa nachádza malebné stredisko Drvenik. Nájdete tu krásne štrkové pláže mierne sa zvažujúce do krištáľovo čistého mora. Nachádza sa tu malý prístav, z ktorého premáva trajekt na ostrov Hvar a Korčula, upravená promenáda s obchodíkmi, kaviarničkami a tavernami.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.1559010000, 17.2438880000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri