Hodnotenie klientov:  10
* * +
Autobusom Individuálne

Hotel Lišanj

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotelový komplex je vybudovaný priamo pri pobrežnej promenáde, ktorá ho spája s atraktívnym centrom mesta. Vhodný pre všetky vekové kategórie.
Poloha:
priamo na pláži, cca 400 m do centra mesta.
Vybavenie:
večerný program, tematický večerný program, živá hudba, spoločenské hry, fitness centrum, potápačské centrum, vodné športy na pláži, futbal, stolný tenis, tenis, internet, wifi, obchod so suvenírmi, zmenáreň, novinový stánok, kaderníctvo, kozmetický salón, salón krásy, relaxačné a skrášľovacie kúry, vstupná hala, reštaurácia, recepcia, výťah, bar na pláži, pool bar, bazén, krytý bazén, parkovisko, trezor, TV, telefón, detské ihrisko, detský bazén, detská postieľka, masáž, wellnes, spa
Hotel:
recepcia, trezor (za poplatok), reštaurácia s tanečnou terasou, aperitív bar, PC kútik (za poplatok), obchod so suvenírmi, zmenáreň, pizzeria, kadernícky a kozmetický salón, plážový bar, potápačské centrum, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, vyhrievaný vnútorný bazén (od 15.6. do 31.8. uzavretý), tenisové kurty, stolný tenis, sauna, masáže, ihrisko, detský miniklub a animácie. Wi-Fi na recepcii a parkovisko zdarma.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ). Majú kúpeľňu s WC, SAT TV, telefón a balkón (orientácia na more za príplatok).
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov, možnosť dokúpenia nápojov k večeri za poplatok 2,- EUR/večera (platí sa na mieste, neobmedzená konzumácia nealko nápojov, piva a vína). Možnosť doobjednať obedy.
Pláž:
štrkovo-okruhliaková pláž s upravenými betónovými plochami na slnenie a čiastočne piesočnatým dnom pri vstupe do mora. Slnečníky a ležadlá za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Krk- Vrbnik (loď)

Krk tour (loď)

Rab (loď)

Plitvice

Krk- Baška

Vrbnik

Večerná Crikvenica

Fish Picnick

Baška

Plitvice

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

SELCE

Nachádzajú sa v bezprostrednej blízkosti mesta Crikvenica (asi 3 km). Potápačské centrum so školou potápania, upravené pláže a tradične dobré služby lákajú turistov už dlhé roky. Vďaka čistému vzduchu a moru sú známe aj ako klimatické kúpele vhodné na liečenie srdcových, reumatických a dýchacích ťažkostí.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45,1239940000, 14,7937450000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri