Hodnotenie klientov:  9.7
* * * +
Individuálne

Hotel Katarina

Chorvátsko - Selce
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Vyhľadávaný hotel na začiatku promenády s obchodíkmi a barmi a len kúsok od mora, s dvomi bazénmi s morskou vodou. V roku 2016 prešiel kompletnou rekonštrukciou.
Poloha:
od pláže a komplexu bazénov ho delí iba miestna komunikácia, 250 m do centra strediska.
Vybavenie:

wifi, obchod so suvenírmi, kaderníctvo, vstupná hala, recepcia, výťah, bazén, vnútorný bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, parkovisko, TV miestnosť, sauna

Hotel:
hotel má klimatizovanú recepciu s denným barom, aperitív bar, výťah, reštauráciu, vnútorný bazén s morskou vodou (otvorený sezónne), predajňu suvenírov, kaderníctvo, saunu, TV miestnosť, trezor, úschovňu batožiny, parkovisko. Pred hotelom sa nachádza komplex s dvomi vonkajšími bazénmi, ležadlá a slnečníky pri bazéne sú za poplatok. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na recepcii a pri bazénoch.
Izby:
všetky izby sú zrekonštruované a klimatizované, dvojlôžkové sú orientované do parku, dvojlôžkové s 1 prístelkou na morskú stranu za príplatok. Majú kúpeľňu (WC, sprcha, sušič na vlasy), SAT TV, trezor, telefón, minibar, Wi-Fi zdarma. Detská postieľka na vyžiadanie a za príplatok.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov, nápoje k večeri v neobmedzenom množstve (voda, víno, pivo, nealkoholické nápoje).
Pláž:
betónová alebo okruhliaková pláž, slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok. Široká ponuka vodných športov.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Krk- Vrbnik (loď)

Krk tour (loď)

Rab (loď)

Plitvice

Krk- Baška

Vrbnik

Večerná Crikvenica

Fish Picnick

Baška

Plitvice

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

SELCE

Nachádzajú sa v bezprostrednej blízkosti mesta Crikvenica (asi 3 km). Potápačské centrum so školou potápania, upravené pláže a tradične dobré služby lákajú turistov už dlhé roky. Vďaka čistému vzduchu a moru sú známe aj ako klimatické kúpele vhodné na liečenie srdcových, reumatických a dýchacích ťažkostí.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.1606450000, 14.7161290000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri