Termín

Zájazdy a programy šité na mieru pre skupiny a kolektívy

Kontaktujte nás na turancar@turancar.sk:

  • Ak ste kolektív a potrebujete autobus, letenky, ubytovanie - máte približnú predstavu o tom kam a kedy by ste chceli cestovať, spoznávať... radi Vám pomôžeme "ušiť na mieru" zájazd podľa Vašich predstáv.

  • Ak ste škola, ktorá potrebuje zorganizovať výlety pre študentov, vymyslíme pre Vás program pre školský kolektív.
  • Ak ste spoločnosť a chcete zorganizovať teambuilding, konferenciu, kongres, školenie, či seminár na Slovensku, alebo v zahraničí.

  • Ak chcete osláviť životný úspech, či úspech Vašej firmy a odmeniť Vašich blízkych či zamestnancov, klientov, či obchodných partnerov - môžete celú prípravu, organizáciu a vedenie akcie, plesu, či večierku zveriť do našich rúk.

 Napísali o nás:

"Volám sa Renáta Lazoríková a som obchodný reprezentant v spolocnosti Med- Art, ktorý už 3 roky spolu s Vašou cestovnou kanceláriou pripravuje poznávacie zajazdy pre klientov východneho Slovenska. Chcem Vám touto cestou vyjadriť  veľké poďakovanie za prípravu a realizáciu zájazdu Rusko, Moskva - Petrohrad, v termíne od 5.6.2019 do 11.6.2019. Konkrétne patrí veľká vďaka p. Danke Hurtajovej za dokonalú 150% prípravu celého projektu od dopravy, ubytovania, Ruského večera, až po pamiatky a sprievodkyňu. Zároveň chcem veľmi pekne poďakovať Vašej úžasnej sprievodkyni p. Helenke Kubaščíkovej za super organizáciu, rozsiahle vedomosti, pochopenie a trpezlivosť s našou veľkou, vekovo rôznorodou skupinou 40 ľudí. Musím spomenút aj šikovné ruské sprievodkyne v Moskve a v Petrohrade, ktoré boli veľmi nápomocné a úžasných a veľmi ústretových šoférov. Ešte raz veľká, veľká vďaka,  klienti Med- Artu  boli aj v tomto roku so zájazdom veľmi spokojní - bol to už v poradí 3. poznávací zájazd pripravený CK Turancar v spolupráci s mojou osobou a vyjadrili túžbu, aby sa v ďalšom roku opäť nejaký poznávací zájazd pripravil, že sa už teraz  veľmi tešia."

-Renáta Lazoríková, Obchodný reprezentant, MED-ART, spol. s r.o.-

Zájazdy pre skupiny šité na mieru

"Zájazd do Budapešte dopadol na výbornú. Veľa nového sme sa dozvedeli, zažili a aj sme sa zabavili. Sprievodkyňa bola veľmi ústretová, milá a profesionálne pripravená. Samozrejme aj šoféri mali profesionálny prístup a cítili sme sa bezpečne. Určite to nebol náš posledný výlet s Vašou cestovnou kanceláriou. Všetci si naozaj pochvaľovali a boli spokojní."

-Fojtíková Ivana, Oddelenie kultúry, Obec Nové Sady-

"Ďakujeme veľmi pekne za skvelo zvládnutý zájazd. Boli sme nadmieru spokojní so všetkým a všetkými. Pre pani sprievodkyňu ani pre pánov šoférov nebola žiadna naša požiadavka či prosba problém. Oceňujeme vysokú profesionalitu a ľudský prístup. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Čoskoro sa ozveme na tip pre ďalší jazykový pobyt s Vašou cestovnou kanceláriou."

-Základná škola s materskou školou Banka-

Pripravíme pre Vás zájazd šitý na mieru!

"Vážený obchodný partner, chcem sa touto cestou poďakovať za mňa a kolegov z Kimberly Clark AC CZ&SK Depend Vašej spoločnosti za vynikajúcu spoluprácu, komunikáciu a kooperáciu pri zabezpečovaní a organizovaní eventu, ktorý sme kompletne riešili cez Vašu CK – Eger 30.-31.5. 2019. Organizáciu tejto akcie pre nás riešila Ing. Martina Komorová. Za jej ochotu a skvelý prístup pred, počas a po akcii chceme všetci vyjadriť vďaku. Cítili sme sa výborne, mali sme všetko zabezpečené, príjemní ľudia s nami všade milo komunikovali, bohatý program a výborné jedlo a víno nevynímajúc, zanechali nám krásne spomienky. My všetci zúčastení z KC Depend a celá skupina budeme dlho spomínať na tieto skvelé  dva dni, ktoré sme si naozaj užili."

-Miroslava Melicherčíková, Business Manager, Adult Care - Slovak Republic, Kimberly - Clark, s.r.o.-

"Chceme poďakovať CK Turancar za niekoľkoročnú dobrú spoluprácu. Za posledných desať rokov sme absolvovali s CK 7 zahraničných poznávacích zájazdov, počas ktorých sme sa stretli už aj v čase prípravy trasy s ústretovosťou, CK nám vždy výborne poradila miesta, ktoré treba navštíviť a vždy zabezpečila výborné ubytovanie a fundovaných sprievodcov. Sprievodcovia nám ukázali miesta, kde turisti bežne nezavítajú. Oceňujeme aj vopred zabezpečené vstupy do pamiatok, zabezpečenie stravovacích zariadení, kde sme mohli spoznať miestnu gastronómiu. CK sa snaží zabezpečiť kvalitnú a spoľahlivú dopravu s pohodovými vodičmi, ktorí sa vždy stali súčasťou zájazdového kolektívu."

-Kolektív pracovníkov SOŠ Prievidza a ich rodinných príslušníkov a priateľov-

"Ďakujeme CK Turancar za pomoc pri príprave a realizácii zájazdu s návštevou autosalónu v Ženeve. Všetko bolo zabezpečené na 100%. Rovnako tak ďakujeme milým a ochotným pracovníkom CK Turancar za sprostredkovanie dovoleniek pre našich zamestnancov."

-Andrea Ponitikis, Motor-Car Bratislava, s.r.o.-

Naši partneri
Mercedes 1 percento