Hodnotenie klientov:  8.9
* * * +
Autobusom Individuálne

Hotel Nikola

Chorvátsko - Vodice

Elegantne zrenovovaný hotel v pokojnej časti Vodíc je vhodný pre všetkých klientov, ktorí majú radi oddych a príjemné posedenie na terase, ale radi si zájdu aj do živého centra s obchodíkmi a reštauráciami v úzkych kamenných uličkách. Oficiálna kategória hotela je 3*.

 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
asi 300 m od pláže a približne 1 km od centra Vodíc, kde v letných mesiacoch premáva turistický vláčik.
Hotel:
na prízemí je reštaurácia a veľká otvorená terasa, dalmatínska konoba, vnútorný bazén s wellness (v letných mesiacoch uzavretý). Parkovisko je priamo pri hoteli. Wi-Fi pripojenie v celom objekte zdarma.
Izby:
moderné klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, všetky majú kúpeľňu s WC, SAT TV, WIFI, telefón, minibar. Časť izieb má francúzsky balkón a časť má klasický balkón. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.
Stravovanie:
raňajky formou bufetových stolov a večere servírované (výber z 3 menu).
Pláž:
štrková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky a ležadlá za poplatok. Možnosť vodných športov (vodné bicykle, skútre), tobogan, tenisové kurty a minigolf za poplatok. Na pláži sú k dispozícii sprchy, nájdete tu tiež kaviarne, bary a reštaurácie.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku Kornati.

NP Krka - výlet loďou so vstupom do národného parku

Selo Roca - návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína s ochutnávkou.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


VODICE
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.

Zobraziť na mape (43.7567540000, 15.7899110000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento