Hodnotenie klientov:  9.7
* * * * *
Letecky

Labranda Sandy Beach Hotel

Grécko - Korfu - Agios Georgios

Situovaný v obľúbenom a peknom dovolenkovom letovisku, svojim návštevníkom ponúka príjemnú atmosféru, tradičnú grécku pohostinnosť a kvalitné služby.

Poloha:

Hotel sa nachádza priamo pri peknej pláži, v dovolenkovom stredisku Agios Georgios a vďaka svojej výhodnej polohe ponúka prístup k rôznym aktivitám v okolí. Najbližšie nákupné možnosti, kaviarne, bary a taverny nájdete v pešej vzdialenosti od hotela. Medzinárodné letisko CFU je vzdialené 30 km od hotela.

Hotel:
Vstupná hala s recepciou, Wi-fi pripojenie vo verejných priestoroch, vonkajšie bazény, detský bazén so šmykľavkami, detské ihrisko, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, slnečná terasa, reštaurácia, á la carte reštaurácia (bezplatne raz za pobyt, nutná rezervácia), hlavný bar, bar pri bazéne, bar na pláži, tenis, plážový volejbal, basketbal, stolný tenis, biliard (za poplatok), menšie fitness centrum, večerný program (vo vybraných dňoch), medzinárodný hotelový animačný tím
Izby:

Hotel pozastáva z hlavnej budovy a niekoľkých dvoj až trojpodlažných vedľajších budov (annexy). Ponúka vkusne zariadené dvojlôžkové izby s prístelkou, rodinné izby s jednou alebo dvoma spálňami s možnoťou prístelky a suity s jednou spálňou s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené balkónom alebo terasou a sú orientované do záhrady. Prístelky sú formou rozkladacej pohovky.

Stravovanie:
All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, ponuka typickej gréckej aj medzinárodnej kuchyne, ľahký snack medzi hlavnými jedlami, zmrzlina, káva a čaj, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje - možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.
Pláž:

Pekná a široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelovým komplexom. Pláž je ocenená aj Modrou vlajkou.

Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Zobraziť na mape (39.4311500000, 19.9409600000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri