Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Letecky

Hotel Porto Platanias Village

Grécko - Kréta

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Moderné, komfortne zariadené vilky umiestnené v príjemnej exotickej záhrade len 100 m od širokej piesočnatej pláže sú vhodné pre tých, ktorí uprednostnia kľudnejšiu časť hotelového komplexu, pričom môžu využívať všetky služby hlavnej hotelovej časti Porto Platanias beach.
Poloha:
asi 100 m od piesočnatej pláže. Vilky sú súčasťou hotelového komplexu Porto Platanias, a od hlavnej hotelovej časti Porto Platanias beach tento resort oddeľuje len miestna komunikácia. Vilky sa nachádzajú priamo v centre letoviska, napriek tomu však ubytovací komplex pôsobí pohodovým a kľudným dojmom. Letisko v Chanii je vzdialené len 20 km.
Hotel:
rezort viliek je postavený štýlom gréckych uličiek, ktoré sa kľukatia v príjemnej exotickej záhrade. V komplexe nájdete hlavnú budovu s 24 hodinovou recepciou, hlavnú reštauráciu, ako aj á la card reštauráciu, 1 plážový bar , lobby bar a mini market. V areáli sa nachádza 1 bazén pre dospelých a 1 detský bazén (ležadlá a slnečníky pri bazénoch zdarma), detské ihrisko s miniklubom a detskými animáciami. V celom areáli aj na izbách je Wi-fi pripojenie zdarma. Komplex je bezbariérovo upravený a vybavený výťahmi. Hostia ubytovaní v rezorte môžu počas celého pobytu využívať aj služby hlavného hotela Porto Platanias beach, vrátane bazénov a reštaurácií. 
Izby:
dvojlôžkové, moderne zariadené štúdiá s možnosťou 1 prístelky, ako aj apartmány pre 4 osoby sú vybavené kuchynským kútikom s chladničkou, kúpeľnou so sprchovacím kútom a sušičom na vlasy. Každá izba má individuálnu klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok) a terasu alebo balkón so záhradným sedením. Apartmány s oddelenou spálňou sú vybavené dvojlôžkom, pričom v obývacej miestnosti sa nachádzajú ďalšie dve lôžka. Apartmány sú na vyžiadanie. 
Stravovanie:
all inclusive, raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, ponuka alkoholických, nealkoholických a miešaných nápojov v rámci All inclusive od 10:00-23:30, káva, snacky, koláčiky, pizza od 10:30-12:30 a od 15:00 do 17:00. Polnočná polievka od 23:00 do polnoci.
Pláž:
široká piesková pláž s drobnými kamienkami pri vstupe. Je vybavená slnečníkmi a lehátkami (za poplatok), plážové uteráky za depozit. K dispozícii je aj plážový bar v rámci all inclusive. Vodné športy za poplatok.
Doprava:

letecká

Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Roklina Samaria - najdlhšia roklina v Európe, je národným parkom.

Ostrov Elafonisi - malý ostrovček spojený s pevninou plytkým útesom, pozoruhodná pláž s ružovým pieskom.

Chania, grécky večer - večerná prehliadka mesta Chania spojená s návštevou tradičnej gréckej dedinky, program.

Faistos - Gortyna – Matala - staré antické mesto Faistos, druhý najväčší minojský palác.

Vodný park - návšteva vodného parku Limnoupolis.

Knossos - niekdajšie centrum minojskej civilizácie. Návšteva archeologického areálu paláca, sídla kráľa Mínóa.

Ostrov Sanotrini - jeden z najkrajších ostrovov v Egejskom mori.

Imeri Gramvousa, Laguna Balos - lodný výlet na Benátsku pevnosť a do lagúny Balos.

Pirátska plavba – romantická plavba na palube korábu Black Pearl s pirátskou posádkou.

Grécky večer pri západe slnka, lodný výlet - večer krétskych tancov a vína. Plavba zálivom Souda pri západe slnka.

Informácie o krajine a stredisku:

Kréta je najväčší z gréckych a piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stre­dozemnom mori. Tvorí prírodnú hranicu medzi Európou a Afrikou. Ostrov už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Kréta bola centrom minojskej civilizácie, ktorá je považovaná za najstaršiu európsku civilizáciu. Z tohoto obdobia sa tu zachovali dnes turistami často navštevované historické objekty, ako sú paláce Knossos a Festos. Nie len veľká rozmanitosť krajiny a bohatá história, ale aj výborná kuchyňa, pohostinní domáci obyvatelia a typická ostrovná dovolenková atmosféra – to všetko robí z Kréty ideálne miesto na strávenie dovolenky. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko Hderaklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.


Mestečko Platanias leží na severnom pobreží Kréty, 12 km od mesta Chania a patrí medzi najväčšie turistické strediská západnej Kréty. Kto hľadá krásne pieskové pláže, typickú grécku atmosféru, krásnu prírodu, ale aj zábavu a nočný život, zaručene si v tomto malebnom mestečku príde na svoje. Pobrežie lemuje 4 km dlhá piesková pláž, nájdete tu množstvo obchodov, nočných podnikov, taverien a bohaté možnosti zábavy pre všetky vekové kategórie.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (35.5176820000, 23.9112340000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento