Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
*****

Corinthia Palace Hotel Malta

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Situovaný priamo v srdci Malty, perfektný ako východiskový bod pre spoznávanie tohto históriou presláveného ostrova. Elegantný hotel butikového typu vhodný pre všetky vekové kategórie.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY


 

Poloha
-

situovaný v centre Malty v stredisku Attard. Obchody a supermarket dostupné v pešej vzdialenosti. Hlavné mesto Valetta vzdialené 9 km, Mdina známa aj ako „Tiché mesto“ a zároveň bývalé hlavné mesto ostrova len 5 km od hotela. Zátoka Blue Grotto vzdialená 13 km. Letisko MLA vo vzdialenosti 10 km.

Hotel
-
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, vonkajšie bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne, vnútorný vyhrievaný bazén, záhrada, terasa, reštaurácie, lobby bar, Spa a wellness (procedúry za poplatok), kaderníctvo (za poplatok), posilňovňa, zmenáreň.
Izby
-
k dispozícii sú moderne a vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo priestranné suity s oddelenou obývacou časťou, ktoré poskytujú ubytovanie pre max. 4 osoby. Vybavenie zahŕňa TV, Wi-Fi pripojenie, set na prípravu kávy a čaju, mini bar, kúpeľňu, balkón/terasu.
Stravovanie
-
raňajky, polpenzia – raňajky a večere podávané formou pestrých bufetových stolov.
Pláž
-
menšia piesočnatá zátoka St. George´s Bay vzdialená 9 km. Malebná zátoka Golden Bay s pieskovou plážou vzdialená 13 km.
Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Oblasť Bugibba na Malte je známa najmä vodným parkom s tropikáriom, s množstvom vodných atrakcii, kde si prídu na svoje malí aj veľkí. Park je v tvare pirátskej lode a rozkladá sa na 800m2. Vstup je bezplatný a počas celého pobytu sa o hostí starajú animátori. Celý areál je rozdelený do troch farieb podľa veku detí. Vodný park je otvorený od júla do septembra. Táto dovolenková oblasť má aj výborné ponuky reštaurácii, barov a taverien, kde nájdete chutné jedlo aj z talianskej kuchyne.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri