Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Pebbles Resort

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Nedávno kompletne zrekonštruovaný mestský hotel, v ktorom sa snúbia kvalitné služby a pohodová dovolenka na históriou preslávenom ostrove Malta. Svojich priaznivcov si nájde medzi všetkými vekovými kategóriami.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

Poloha
-

pobrežná promenáda Bugibba lemovaná lokálnymi obchodmi, reštauráciami, tavernami dostupná v pešej vzdialenosti. V blízkosti hotela cca 2,3 km sa nachádza Maltské národné akvárium. Letisko MLA vzdialené 19 km.

Hotel
-
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, vonkajší bazén, slnečná terasa, ležadlá a slnečníky pri bazéne, vnútorný bazén (dostupný celoročne), reštaurácia, bar, posilňovňa.
Izby
-
k dispozícii sú vkusne zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby. Okrem toho rodinné izby s max. kapacitou 4 osoby, pričom prístelka je realizovaná formou ďalšej manželskej postele/oddelených lôžok. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón.
Stravovanie
-
raňajky, polpenzia
Pláž
-
pobrežná promenáda vzdialená cca 800 m od hotela.
Informácie o krajine a stredisku
-

Qawra a St. Paul´s sú oblasti na severe Malty. Patria k turisticky vyhľadávaným lokalitám na ostrove vďaka krásnym hotelom a reštauráciám. Okolo roku 1638 postavil rád sv. Jána vežu Qawra, podľa ktorej je oblasť pomenovaná a dnes sa v nej nachádza reštaurácia z ktorej je možné vidieť časť opevnenia. Táto oblasť Malty je vyhľadávaná pre svoj rušný nočný život, priaznivé letné teploty a krásne morské zrázy, kde sa dá skákať do mora zo skál. V blízkosti sa nachádza Múzeum klasických áut, ktoré poteší najmä milovníkov veteránov.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Katalánsko a Barcelona letecky
Letecky 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzska rivéra
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Bologna a San Maríno s kúpaním
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Cesta španielskym kráľovstvom
Letecky 11 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Talianske alpské jazerá
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri