Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Seaview Hotel

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Už samotný názov nám prezrádza, že tento elegantný hotel so zmyslom pre detail je situovaný priamo na pobreží. Je určený len pre dospelých (16+).

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
 

Poloha
-

pobrežná promenáda lemovaná lokálnymi obchodmi, reštauráciami, tavernami priamo pred hotelom, skalnatá vyvýšená pláž The Rock dostupná krátkou prechádzkou. V tesnej blízkosti je autobusová zastávka. Vo vzdialenosti 1,3 km sa nachádza Maltské akvárium; 2 km od hotela sa rozprestiera chránený vtáčí park Bird Park Malta. Medzinárodne letisko (MLA) vzdialené 17 km.

Hotel
-
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, bazén na streche, terasa, ležadlá a slnečníky pri bazéne, vnútorný bazén, reštaurácia, bary, Spa a wellness (procedúry za poplatok).
Izby
-
k dispozícii sú dvojlôžkové a trojlôžkové izby s výhľadom na krajinu, priamym alebo bočným výhľadom na more, suity s výhľadom na more. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu, sušič vlasov, trezor, balkón.
Stravovanie
-
raňajky – formou bufetových stolov.
Pláž
-
skalnatá vyvýšená plážová promenáda priamo pred hotelom.
Informácie o krajine a stredisku
-

Qawra a St. Paul´s sú oblasti na severe Malty. Patria k turisticky vyhľadávaným lokalitám na ostrove vďaka krásnym hotelom a reštauráciám. Okolo roku 1638 postavil rád sv. Jána vežu Qawra, podľa ktorej je oblasť pomenovaná a dnes sa v nej nachádza reštaurácia z ktorej je možné vidieť časť opevnenia. Táto oblasť Malty je vyhľadávaná pre svoj rušný nočný život, priaznivé letné teploty a krásne morské zrázy, kde sa dá skákať do mora zo skál. V blízkosti sa nachádza Múzeum klasických áut, ktoré poteší najmä milovníkov veteránov. 

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri