Hodnotenie klientov:  8
* * *
Individuálne

Villaggio Selenis

Taliansko - Caorle
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
príjemný komplex s bazénom neďaleko pláže a v pešej dostupnosti hlavnej triedy v časti Caorle Ponente.
Poloha:
asi 150 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora a 500 m od centra časti Caorle Ponente.
Ubytovanie:
v komplexe je k dispozícii bazén, záhrada a parkovisko. Apartmány pre 4 osoby typu bilocal majú balkón, sociálne zariadenie a dve miestnosti - spálňu s dvojlôžkom /tu je aj klimatizácia/ a obývaciu miestnosť s kuchynským kútom, TV a rozkladacím gaučom /bez klimatizácie/.
Stravovanie:
bez stravy
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 150 m od villaggia, ideálna pre rodiny s deťmi. Plážový servis na mieste za poplatok od 58 EUR/týždeň.
Doprava:
individuálna alebo autobusová.
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.5949600000, 12.8717750000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri