Hodnotenie klientov:  8
* * *
Individuálne

Apartmán Villaggio Baia di Zambrone

Taliansko - Kalábria - MARINA DI ZAMBRONE

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Villaggio sa nachádza len pár metrov od bielej piesočnatej pláže tzv. Pobrežia bohov. Je vhodný pre všetky vekové kategórie.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
apartmány sú od mora vzdialené v rozmedzí od 100 do 350 metrov.
Ubytovanie:
v komplexe sa nachádza bazén, bar, tenisový kurt (za poplatok), reštaurácia, parkovisko, detský kútikv júli a auguste sa konajú animácie v talianskom jazyku od 1.7.-31.8.
Stravovanie:
bez stravy. Možnosť polpenzie za doplatok s nápojom 1/2 l vody a 1/4 l vína.
Apartmány:
mono 2 – obývacia miestnosť s kuchynským kútom a dvomi lôžkami, sociálne zariadenie, terasa. Bilo 4 – obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s poschodovou posteľou alebo rozkladacím dvojlôžkom, izba s 2 lôžkami, sociálne zariadenie,terasa. Trilo 4/6 – obývacia izba s kuchynským kútom a s rozkladacím lôžkom alebo poschodová posteľ, spálňa s manželským lôžkom, izba s 2 lôžkami, sociálne zariadenie, terasa. Niektoré apartmány majú kuchynský kút na krytej terase. Wi-Fi zdarma na recepcii.
Pláž:

krásna piesočnatá pláž z bieleho piesku a malých kamienkov na pobreží Tyrrhénskeho mora.

Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

Sicília – je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej histo - rické pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní aobchodíkov sosuvenírmi (celodenný výlet). Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad - ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. NaVulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ naplážach zosopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Pompeje s Vezuvom – prehliadka antického mesta Pompeje, ktoré leží asi 20 km smerom najuhovýchod od Neapola naúpätí Vezuvu, blíz - ko Neapolského zálivu. Po výbuchu Vezuvu, bolo celé mesto zasypané 7 metrovou vrstvou popola. Po prehliadke presun k sopke Vezuv – kukráteru, odkiaľ je krásny výhľad na Neapol aSorrento (celodenný vylet). Kristo di Maratea – približne 22 m vysoká socha KRISTO DI MARATEA, podobná soche v Rio de Janeiro. Je to miesto najviac navštevované tu - ristami, s možnosťou nákupov suvenírov typických preKalábriu a mesto Maratea (poldenný výlet ). Akvapark – v stredisku Praia a Mare sa nachádza jeden z najväčších akvaparkov vjužnom Taliansku (poldenný výlet). Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.

Informácie o krajine a stredisku:
Azda najkrajším mestečkom tejto oblasti je Tropea perla Tyrrhénskeho mora, ktorej vznešenosť akoby sa vznášala nad  morom. Pochádza z  grécko – normandského obdobia. Týči sa tu normandská katedrála z  11. storočia, kostol Sv. Márie na vrchole skalnatého útesu so strmým prístupovým scho diskom a kostol Sv. Františka z Assisi. Tieto tri dominanty spolu s množstvom iných kostolov, kaplniek, palácov a  sieťou vydláždených úzkych uličiek dotvárajú typický kolorit juhotalianskeho mestečka. Mnohé z  uličiek vedú k  vyhliadke, ktorá je 60 m nad  morom, s  úchvatným pohľadom na  záliv Tropey, známy svojou až neprirodzene tyrkysovou vodou. Turisti tu radi ochutnávajú miestnu kuchyňu v tradičných reštauráciách, výbornú zmrzlinu, cappuccino a  pre Kalábriu typickú marmeládu z  červenej cibule a  čokoládu s  feferónkami. Mestečko Tropea vo  vás zanechá hrejivý pocit na  duši, jeho úžasná atmosféra navodí pocit šťastia, dovolenkovej pohody a  mnohých nádherných spomienok. V okolí mestečka vo vzdialenosti od 5 do 10 km sa nachádzajú strediská ako Briatico, Marina di Zambrone a  Ricadi – oblasť Capo Vaticano, ktorá je azda najmalebnejšia s nádhernými piesočnatými plá žami, tyrkysovým morom a  množstvom zelene. Z  tejto oblasti je nádherný, romantický výhľad na  3 Liparské ostrovy vulkanického pôvodu – historický ostrov Lipary, ostrov Vulcano so sírovým jazerom a ostrov Stromboli s krásnou čiernou plážou a stále činnou sopkou  
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (38.7052050000, 15.9654510000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento