Hodnotenie klientov:  10
* * *
Individuálne

Residence Club Sangineto

Taliansko - Kalábria
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Villaggio Sangineto sa nachádza vo veľmi obľúbenom stredisku, poskytuje ubytovanie v poschodových radových vilkách. Je vhodné pre všetky vekové kategórie ako aj pre rodiny s deťmi. Poloha: v centre strediska Sangineto, od pláže asi 250 metrov, v jeho blízkosti sa nachádzajú rôzne bary a obchodíky. Od mestečka Diamante je to približne 11 km. Ubytovanie: recepcia, reštaurácia, detský kútik, bazén pre dospelých a deti. Apartmány typu bilo 2-4 sa nachádzajú na prízemí, alebo 1. poschodí, k dispozícii spálňa s manželským lôžkom a v obývacej časti kuchynský kút s rozkladacím lôžkom. Trilocal pre 5-6 osôb je na 1. poschodí a skladá sa z dvoch izieb s manželskou posteľou a z obývacej časti s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom. Všetky apartmány majú sociálne zariadenie, TV, chladničku, terasu alebo balkón. Stravovanie: individuálne. Možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu (platba na mieste). Stravovanie je servírované – výber z dvoch jedál prvého a druhého chodu, ovocie alebo dezert, 0,5 l čapovanej vody, 0,25 litra vína. Pláž: piesočnatá pláž miestami s malými kamienkami je vzdialená cca 250 metrov. Plážový servis je za poplatok v klubovej karte.
Poloha:
v centre strediska Sangineto, od pláže asi 250 metrov, v jeho blízkosti sa nachádzajú rôzne bary a obchodíky. Od mestečka Diamante je to približne 11 km.
Ubytovanie:
recepcia, reštaurácia, detský kútik, bazén pre dospelých a deti.
Stravovanie:
individuálne. Možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu (platba na mieste). Stravovanie je servírované – výber z dvoch jedál prvého a druhého chodu, ovocie alebo dezert, 0,5 l čapovanej vody, 0,25 litra vína.
Apartmány:
Apartmány typu bilo 2-4 sa nachádzajú na prízemí, alebo 1. poschodí, k dispozícii spálňa s manželským lôžkom a v obývacej časti kuchynský kút s rozkladacím lôžkom. Trilocal pre 5-6 osôb je na 1. poschodí a skladá sa z dvoch izieb s manželskou posteľou a z obývacej časti s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom. Všetky apartmány majú sociálne zariadenie, TV, chladničku, terasu alebo balkón.
Pláž:
piesočnatá pláž miestami s malými kamienkami je vzdialená cca 250 metrov. Plážový servis je za poplatok v klubovej karte.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

Sicília – je známa stále aktívnou sopkou Etna a mestom Taormina, ktoré je jedno z najkrajších a najnavštevovanejších nielen pre jej histo - rické pamiatky, ale aj prenádherné námestia plné kaviarní aobchodíkov sosuvenírmi (celodenný výlet). Liparské ostrovy – výlet na 3 nádherné sopečné ostrovy Lipari, Vulcano a Stromboli. Na ostrove Lipari možnosť okružnej prehliad - ky so sprievodcom alebo prechádzka historickým mestom Lipari. NaVulcane možnosť využiť liečivý kúpeľ naplážach zosopečného piesku (celodenný lodný výlet). Nočné Stromboli – lodný výlet na ostrov Stromboli, ktorý je známy svojim stále činným vulkánom, prehliadka mesta, pohľad nasvah Sciara del Fuoco s očarujúcimi sopečnými erupciami, ktoré sú približne v 20 minútových intervaloch (poldenný výlet loďou). Pompeje s Vezuvom – prehliadka antického mesta Pompeje, ktoré leží asi 20 km smerom najuhovýchod od Neapola naúpätí Vezuvu, blíz - ko Neapolského zálivu. Po výbuchu Vezuvu, bolo celé mesto zasypané 7 metrovou vrstvou popola. Po prehliadke presun k sopke Vezuv – ku kráteru, odkiaľ je krásny výhľad na Neapol aSorrento (celodenný vylet). Kristo di Maratea – približne 22 m vysoká socha KRISTO DI MARATEA, podobná soche v Rio de Janeiro. Je to miesto najviac navštevované turistami, s možnosťou nákupov suvenírov typických preKalábriu a mesto Maratea (poldenný výlet ). Akvapark – v stredisku Praia a Mare sa nachádza jeden z najväčších akvaparkov v južnom Taliansku (poldenný výlet). Pozn.: vzhľadom na veľkosť územia Kalábrie nie je možné v niektorých strediskách ponúkať všetky uvedené výlety. Bližšie informácie vám poskytneme pred odchodom na dovolenku, alebo vám poradíme pri kúpe vašej dovolenky.

Informácie o krajine a stredisku:
Sangineto je pokojné prímorské mestečko, ktoré je predovšetkým turistickým letoviskom. Dominantou tohto mestečka je hrad. Od mestečka Diamante je vzdialené približne 11 kilometrov a od mestečka Scalea asi 20 km. Toto stredisko je obklopené hornatou krajinou, kde rastie množstvo píniových stromov. Je obmývané Tyrrhenským morom. Odmenou pre každého návštevníka sú prekrásne prírodné scenérie a krásne vyhliadky.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (39.5884420000, 15.8618190000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri