Hodnotenie klientov:  8
* * *
Individuálne

Rezidencia Shakespeare

Taliansko - Lignano

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Príjemná rezidencia s bazénom umiestnená v záhrade, v zelenej a pokojnej časti Riviera, neďaleko pláže, obchodov a reštaurácií.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
na Calle Shakespeare 12, v časti Lignano Riviera, asi 300 m od pláže a asi 350 m od centra Lignano Riviera.
Ubytovanie:
všetky apartmány okrem typu trilocal sú zrekonštruované, moderne zariadené a vybavené sociálnym zariadením (sprcha, WC), TV, kávovarom, klimatizáciou, majú balkón alebo terasu. Wi-Fi pripojenie v apartmánoch je za poplatok na mieste. Monolocal  pre 3 osoby sa skladá z obývacej miestnosti s vybaveným  kuchynským kútom, rozkladacím dvojlôžkom a rozkladacou pohovkou. Bilocal pre 4 osoby pozostáva z obývacej miestnosti s vybaveným kuchynským kútom (kuchynská linka, sporák, chladnička) a rozkladacím dvojlôžkom a spálne s manželským dvojlôžkom. Trilocal pre 6 osôb má navyše ešte jednu spálňu s dvomi samostatnýmu lôžkami. V objekte je výťah, bazén (v prevádzke od 1.6. do 10.9. v závislosti od počasia) a hostia majú k dispozícii parkovisko pred rezidenciou.
Stravovanie:
bez stravy.
Pláž:
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre rodiny s deťmi, plážový servis za poplatok.
Doprava:

individuálna a autobusová.

Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia. Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. LIGNANO je známe a vyhľadávané letovisko, oddelené riečkou Tagliamento od Bibione a pozostávajúce z troch častí. Najstaršej a najzelenšej Pinety s Parkom Hemingway, pokojnej Riviery s prístavom a golfovým ihriskom a najrušnejšej časti Sabbiadoro s nákupnými a zábavnými možnosťami. Všetky časti spája niekoľkokilometrová piesková pláž rozdelená na približne 20 sektorov so slnečníkmi a ležadlami. V celom stredisku je množstvo hotelov, penziónov a apartmánových domov, nechýba typická dlhá nákupná promenáda. Lignano ponúka predovšetkým najmladším návštevníkom zábavu a rôzne aktivity – veľký aquapark, zoologickú záhradu Punta Verde, lunapark, zábavno- didaktický park Gulliverlandia a Junior park.             
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.6521560000, 13.0968600000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento