Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Individuálne

Futura Club Sikania

Taliansko - Sicília
Rezort sa nachádza v zelenej a sviežej chránenej oáze, priamo na pláži Marina di Butera. Budovy v typickom sicílskom štýle, rozmanitosť služieb a možnosť exkurzií za kultúrnym záujmom robia z letoviska ideálny cieľ pre dovolenku pohody a odpočinku.
 
Poloha:

rezort sa nachádza na pláži Marina di Butera.

Ubytovanie:
recepcia, wifi v spoločenských priestoroch, 2 bary z toho jeden na pláži, animačný program, detské hry, bazén, bazén pre deti, 2 tenisové ihriská, viacúčelové ihrisko, wellnes centrum za poplatok, parkovisko. 
Izby:
Classic – 2 – 4 lôžkové, na prízemí alebo 1. poschodí, niektoré so zariadenou terasou alebo balkónom (treba žiadať pri rezervácii ). Všetky sú vybavené telefónom, TV , mini chladničkou, trezorom a sociálnym zariadením so sprchou a sušičom na vlasy.  
Stravovanie:
Soft All Inclusive – formou bufetových stolov , počas obedu a večere sú podávané soft drink, voda, víno, pivo, welcome drink, Open Bar od 9.00 – 23.00.hod: soft drink a voda, občerstvenie od 11.30 – 12.30.hod  a od 16.30 – 17.30.hod. Detská kuchyňa k dispozícii 24 hod/denne s malou kuchyňou, mikrovlnnou rúrou, ohrievačom fľaše (vrátane detskej výživy). Poznámky: alkohol, superalkoholické nápoje a národné likéry nie sú zahrnuté v Soft All Inclusive, rovnako ako nápoje v plechovkách a vo fľašiach, zmrzliny a všetko čo nie je uvedené vyššie.    

Pláž:
priamo pri piesočnatej pláži, plážový servis (slnečník, 2 lehátka od 3 rady).
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
soft all inclusive
Fakultatívne výlety:

Informácie o krajine a stredisku:

Keďže je Sicília veľkým ostrovom, jednotlivé mestá sa odlišujú a majú vlastnú kultúru a atmosféru. Hlavným mestom Sicílie je Palermo, ktoré ponúka pre návštevníkov veľa pamiatok. V mnohých sicílskych mestečkách možno objaviť historické poklady zapísané so svetového dedičstva UNESCO. K významným patria hlavne Agrigento, Ragusa alebo Syracuse. Sicília. Označovaná ako perla Talianska je pre mnohých tým najpríťažlivejším ostrovom v Stredozemnom mori. Pestrosť národov, ktoré v minulosti Sicíliu obývali, zanechali svoje stopy, a preto budú sicílske mestá a dedinky pastvou pre vaše oči. Subtropické podnebie a fakt, že ostrov je obmývaný tromi morami, robí z tohto kúska Talianska dokonalú dovolenkovú destináciu vhodnú pre každého. Dôvodov, pre ktoré si Sicíliu zamilujete, je nespočetne veľa. Ostrov si vás získa svojimi prírodnými krásami, úzkymi, romantickými uličkami takmer na každom kroku, prekrásnymi historickými mestami s množstvom nádherných budov, ktoré vám budú rozprávať históriu Sicílie a v neposlednom rade kuchyňou, ktorá ponúka výber tradičných jedál, zákuskov a skvelých vín.


Marina di Butera sa nachádza nedaleko mestečka Butera. jeho ideálna poloha Vám umožňuje preskúmať celé južné pobrežie ostrova ohraničené striedaním vysokých útesov a striedaním so širokými plážami. Z Marina di Butera sa dostanete k hradu Falconara. More je krištáľovo čisté, plytké, a pláže sú dlhé široké z jemného piesku.

Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento