Hodnotenie klientov:  9.7
* * * *
Individuálne

Hotel Spiagge Bianche

Taliansko - Sicília

Hotel Spiagge Bianche svojou polohou v blízkosti pláže, zároveň v blízkosti historických pamiatok určený k stráveniu príjemnej nezabudnuteľnej dovolenky, pre všetky vekové kategórie.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:

Leží pri pláži v rozprávkovej záhrade s pekným vnútorným nádvorím. Skladá sa z dvoch budov. Stredisko Cassibile/Fontane Bianche.

Hotel:
Klientom je k dispozícii recepcia, výťah, wi fi v spoločenských priestoroch, 2 bazény, viac účelové ihrisko, detské ihrisko, krytá telocvičňa, bar, spoločenská miestnosť s TV, parkovisko.
Izby:

klimatizované izby sa nachádzajú na 1. a 2. poschodí všetky sú vybavené TV, mini chladničkou, telefónom, sociálnym zariadením, sušičom na vlasy. 3. a 4. lôžko sú prístelky, alebo rozkladacie dvojlôžko. Všetky izby majú baĺkón.

Family izby su 4 lôžkové,  niektoré majú aj dve samostatné izby.

 

Stravovanie:


Soft All Inclusive – raňajky formou bufetových stolov, možnosť neskorých raňajok od 10:00 do 11:00 v bare s americkou kávou a kroasantom; obed s ľahkým bufetom „L’inventa insalata“ (vytvorte si vlastný šalát) so sezónnou zeleninou a šalátmi, syrmi, pizzou, dennou ponukou, cestoviny a hlavné jedlá, čerstvé ovocie. Na večeru bufet s dennou tematikou ( ryby, stredomorská večera atď.), počas obeda a večere sa podávajú  nápoje ako je voda, cola, pomarančová a citrónová sóda a víno. Na vyžiadanie možnosť bezlepkovej stravy s dostupnosťou základných potravín (cestoviny, chlieb, sušienky, sucháre, sladké potraviny). Pre mamičky a ich deti je k dispozícii Biberoneria - detská kuchynka  s ohrievačom fliaš, mikrovlnkou, vysokými stoličkami a základnými potravinami ako olej, soľ a syr.


Open Bar v plážovom bare (9:00 - 13:00 a 15:00 - 18:00) a v bare pri bazéne (9:00 - 23:00) s nealkoholickými nápojmi , voda, ovocný džús. Nie sú zahrnuté: alkoholické nápoje, nápoje v plechovkách a fľašiach, zmrzliny a všetko, čo nie je uvedené v popise Soft Inclusive.
Pláž:
vzdialenosť od pláže je cca 200 metrov, plážový servis ( slnečník a 2 ležadlá-od 3 rady)
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
soft all inclusive
Informácie o krajine a stredisku:
Keďže je Sicília veľkým ostrovom, jednotlivé mestá sa odlišujú a majú vlastnú kultúru a atmosféru. Hlavným mestom Sicílie je Palermo, ktoré ponúka pre návštevníkov veľa pamiatok. V mnohých sicílskych mestečkách možno objaviť historické poklady zapísané so svetového dedičstva UNESCO. K významným patria hlavne Agrigento, Ragusa alebo Syracuse. Sicília. Označovaná ako perla Talianska je pre mnohých tým najpríťažlivejším ostrovom v Stredozemnom mori. Pestrosť národov, ktoré v minulosti Sicíliu obývali, zanechali svoje stopy a preto budú sicílske mestá a dedinky pastvou pre vaše oči. Subtropické podnebie a fakt, že ostrov je obmývaný tromi morami, robí z tohto kúska Talianska dokonalú dovolenkovú destináciu vhodnú pre každého. Dôvodov, pre ktoré si Sicíliu zamilujete, je nespočetne veľa. Ostrov si Vás získa svojimi prírodnými krásami, úzkymi, romantickými uličkami takmer na každom kroku, prekrásnymi historickými mestami s množstvom nádherných budov, ktoré vám budú rozprávať históriu Sicílie a v neposlednom rade kuchyňou, ktorá ponúka výber tradičných jedál, zákuskov a skvelých vín.

Fontane Bianche/Cassibile
 je juhotalianska dedinka v Syrakúzach na Sicílii. Fontane Bianche sa nachádza pri pobreží Iónskeho mora na ostrove Sicília a je vzdialená 12 kilometrov od Syrakúz.  Cassibile sa nachádza 18 km južne od Syrakúz a blízko dediny Fontane Bianche pri Stredozemnom mori, ktorá bola postavená ako prímorské letovisko Cassibile v 60. rokoch 20. storočia. Je vzdialený 12 km od Avoly a 21 km od Noto. Rieka Cassibile tečie niekoľko kilometrov západne od obce a na jej toku je prírodná rezervácia.  
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento