Hodnotenie klientov:  7.5
* * * * * +
Letecky

Hotel Delphin Imperial

Turecko - Lara - LARA
Prvé voľné termíny
Všetky termíny a ceny

Luxusný, pompézny hotel s jedinečnou architektúrou sa nachádza priamo na pláži v letovisku Lara. Vynikajúce služby, nadštandardný servis a luxusné interiéry uspokoja náročnú klientelu. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre rodiny s deťmi. Oficiálna kategória hotela je 5*.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
priamo na pláži, v letovisku Lara, iba 10 km od medzinárodného letiska v Antalyi. V okolí hotela nájdete nákupné centrá s rôznym tovarom.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, desať panoramatických výťahov, lobby bar (otvorený 6.00-1.00), niekoľko ďalších barov ako snack bar, bar pri bazéne, plážový bar, bowling bar, Puro bar, nočný klub s barom a diskotékou, hlavná reštaurácia, 9 à la carte reštaurácií (1x za pobyt zdarma, nutná rezervácia). V hotelovom areáli sa nachádza hlavný bazén, relaxačný bazén, vnútorný bazén a bazén so šmykľavkami pre deti i dospelých. Wellness centrum - turecké kúpele a sauny zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Klienti si môžu využiť tenisový kurt (depozit za požičanie príslušenstva), šípky, stolný tenis, volejbal, aerobik, fitnescentrum, kino. K dispozícii lunapark, tínedžerský klub (13-16 rokov), detské ihriská, miniklub (4-12 rokov), detské kino, minidisko. Ostatné služby - lekár, kaderníctvo, herňa, biliard, bowling, obchodná pasáž, internetová kaviareň za poplatok. Wi-Fi pripojenie vo všetkých priestoroch hotela je zdarma.
Izby:
luxusne zariadené klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (vaňa, sušič na vlasy, WC), SAT TV, minibar (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi, vodou, pivom, krekrami, čokoládou), súpravu na prípravu kávy a čaju, telefón, trezor a balkón. Wi-Fi pripojenie zdarma. Izby s bočným výhľadom na more a rodinné izby s dvomi oddelenými izbami sú na vyžiadanie a za poplatok.
Stravovanie:
ultra all inclusive formou bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, polnočný bufet. Popoludňajšie občerstvenie - zmrzlina, snacky, koláčiky, ovocie, turecké placky, káva, čaj. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy zdarma.
Pláž:
vlastná hotelová piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá  a plážové osušky zdarma. Vodné športy za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, výlet lanovkou, možnosť nákupov. 
Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.
Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.
Perge - Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mestečka Perge s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.
Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov. 
Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.
Ďalšie možnosti výletov: Demre a Myra, soľné jazero a Sagalassos, jeep safari, rafting, výlet pirátskou loďou, Green Canyon, plavba loďou po rieke Manavgat, Antalya a akvárium.

Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

LARA
Je moderne vybudované stredisko, vzdialené 10 km od mesta Antalya a len 15 km od medzinárodného letiska, známe svojimi luxusnými hotelmi s vynikajúcimi službami, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Má rozľahlú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je prevažne piesočnatá, premiešaná s jemnými okruhliakmi. Nájdete tu množstvo obchodov s luxusným tovarom, reštaurácií, barov, kultúrnych podujatí. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 15 minút.

Zobraziť na mape (36.8556400000, 30.8723710000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento