Hodnotenie klientov:  7.5
* * * * * +
Letecky

Hotel Delphin Imperial

Turecko - Lara - LARA

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Luxusný, pompézny hotel s jedinečnou architektúrou sa nachádza priamo na pláži v letovisku Lara. Vynikajúce služby, nadštandardný servis a luxusné interiéry uspokoja náročnú klientelu. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre rodiny s deťmi. Oficiálna kategória hotela je 5*.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
priamo na pláži, v letovisku Lara, iba 10 km od medzinárodného letiska v Antalyi. V okolí hotela nájdete nákupné centrá s rôznym tovarom.
Hotel:
v hoteli sa nachádza veľká vstupná hala s recepciou, desať panoramatických výťahov, lobby bar (6.00-1.00), niekoľko ďalších barov ako snack bar, bar pri bazéne, plážový bar, bowling bar, Puro bar, nočný klub s barom a diskotékou, hlavná reštaurácia, osem à la carte reštaurácií (1x za pobyt zdarma, nutná rezervácia). Wellness centrum - turecké kúpele a sauny zdarma, kozmetické procedúry za poplatok a vnútorný bazén. Klienti si môžu zahrať tenis (depozit za požičanie príslušenstva), šípky, stolný tenis, volejbal, aerobik, fitnescentrum, kino. Deti tu nájdu lunapark, tínedžerský klub (13 do 16 rokov), detské ihriská, miniklub (4 do 12 rokov), detské kino, minidisko. V hotelovom areáli sa nachádza päť bazénov so šmykľavkami pre dospelých i pre deti. Kaderníctvo, herňa, lekárska služba, cukráreň, hotelové obchody, internetová kaviareň za poplatok. Wi-Fi pripojenie vo všetkých priestoroch hotela je zdarma.
Izby:
hotel ponúka rôzne druhy izieb s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Všetky izby majú SAT TV, minibar s nealkoholickými nápojmi a pivom (denne dopĺňané), súpravu na prípravu kávy a čaju, telefón s priamou linkou, trezor zdarma, kúpeľňu s vaňou, sušič na vlasy, WC, balkón a Wi-Fi pripojenie zdarma. Izby s výhľadom na more a rodinné izby za doplatok.
Stravovanie:
ultra all inclusive - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere formou bohatých bufetových stolov, polnočný bufet, bar pri bazéne so zmrzlinou a ľahkým občerstvením, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, počas dňa rôzne slané a sladké pečivo, turecké gözleme, káva, čaj.
Pláž:
vlastná hotelová piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre malé deti, plážový servis  a osušky zdarma. Vodné športy za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, výlet lanovkou, možnosť nákupov. 
Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.
Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.
Perge - Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mestečka Perge s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.
Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov. 
Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.
Ďalšie možnosti výletov: Demre a Myra, soľné jazero a Sagalassos, jeep safari, rafting, výlet pirátskou loďou, Green Canyon, plavba loďou po rieke Manavgat, Antalya a akvárium.

Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

LARA
Je moderne vybudované stredisko, vzdialené 10 km od mesta Antalya a len 15 km od medzinárodného letiska, známe svojimi luxusnými hotelmi s vynikajúcimi službami, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Má rozľahlú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je prevažne piesočnatá, premiešaná s jemnými okruhliakmi. Nájdete tu množstvo obchodov s luxusným tovarom, reštaurácií, barov, kultúrnych podujatí. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8556400000, 30.8723710000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento