Hodnotenie klientov:  9.7
* * * * * +
Letecky

Hotel Limak Lara

Turecko - Lara

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU

Zažite dokonalú dovolenku v hotelovom rezorte, ktorý sa nachádza priamo na pláži vyhľadávaného strediska Lara. Príjemný koncept ďalekého východu a areál plný zelene vytvárajú dokonalú exotickú dovolenkovú atmosféru. Oficiálna kategória hotela je 5*.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha:
priamo na pláži v stredisku Lara, 11 km od živého centra Antalye a len 15 km od letiska.
Hotel:
recepcia, hlavná reštaurácia, turecká reštaurácia, 4 à la carte reštaurácie (turecká, mexická, talianska, ázijská) za poplatok, lobby bar otvorený 24 h, čajovňa. Vyhrievaný vnútorný bazén so šmykľavkou, 3 veľké vonkajšie bazény, tobogany pre deti aj dospelých, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, relaxačné altánky za poplatok. Wellness centrum so vstupom do tureckých kúpeľov a sáun zdarma (masáže a iné procedúry za poplatok). Denné a večerné animačné programy pre deti aj dospelých, amfiteáter, diskotéka. Športové aktivity - tenis a squash (príslušenstvo a tréner za poplatok), plážový volejbal, fitnescentrum, boccia, šípky, stolný tenis zdarma. Bowling, biliard, hotelové obchody, kaderníctvo, hotelový fotograf a lekárska služba. Pre deti je pripravený miniklub, herňa za poplatok, detské ihrisko, zóna pre tínedžerov. Areál je vhodný aj pre hendikepovaných hostí. Wi-Fi pripojenie zdarma.
Izby:
vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek s bočným výhľadom na more. Izby sú vybavené centrálnou klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (denne dopĺňané nealkoholické nápoje a pivo), trezorom (zdarma), vlastným sociálnym zariadením (sprchový kút, WC a sušič na vlasy) a balkónom. Wi-Fi pripojenie zdarma. Rodinné mezonetové izby a bezbariérové izby sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
ultra all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera. Občerstvenie počas dňa - káva, čaj, koláčiky, turecké placky, polnočný snack. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované alkoholické nápoje v rámci ultra all inclusive zdarma.
Pláž:
krásna šíra piesočnatá pláž. Slnečníky, ležadlá a osušky na pláži sú zdarma. Ponuka vodných športov za poplatok .
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta, výlet lanovkou, možnosť nákupov. 
Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.
Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.
Perge - Aspendos - Kursunlu – návšteva starobylého mestečka Perge s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.
Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov. 
Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.
Ďalšie možnosti výletov: Demre a Myra, soľné jazero a Sagalassos, jeep safari, rafting, výlet pirátskou loďou, Green Canyon, plavba loďou po rieke Manavgat, Antalya a akvárium.

Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 79,8 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 15 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču, Piešťan a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

LARA
Je moderne vybudované stredisko, vzdialené 10 km od mesta Antalya a len 15 km od medzinárodného letiska, známe svojimi luxusnými hotelmi s vynikajúcimi službami, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Má rozľahlú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je prevažne piesočnatá, premiešaná s jemnými okruhliakmi. Nájdete tu množstvo obchodov s luxusným tovarom, reštaurácií, barov, kultúrnych podujatí. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8549730000, 30.8808800000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento