Last Minute

Izrael a jordánska Petra

Nezabudnuteľný zážitok si odnesiete z poznávacieho zájazdu Izrael a Petra. Nevynecháme najväčšie atrakcie, ako sú Jeruzalem s Getsemanskou zájhradou, Olivovú horu, Baziliku všetkých národov, Tel Aviv, Betlehem s jaskyňou, kde sa narodil Ježiš Kristus, mesto Nazaret, vezmeme vás na plavbu po Galilejskom jazere, okúpete sa v Mŕtvom mori a navštívite slávne skalné mesto Petra v susednej krajine Jordánsko. Ubytovanie: 9x ubytovanie Stravovanie: 9x polpenzia Caesarea - Haifa - Akko - Galilejské jazero - Nazaret - Sefad - Golanské výšiny - Jericho - Jeruzalem - Betlehem - Masada - Eilat -  Petra - Coral beach - Tel Aviv/Jaffa Izrael: PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Jordánsko: PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Program
od 0 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

9x ubytovanie v hoteli s polpenziou, letecká doprava Viedeň - Tel Aviv - Viedeň, podpalubná batožina, transfer letisko - hotel - letisko, autokarová doprava počas okruhu, sprievodca CK, vstupy a prehliadky podľa programu so vstupmi do vybraných pamiatok.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky 250 EUR/os., prepitné vodičom a sprievodcovi 55 EUR/os. (platba na mieste), palivový príplatok 25 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 510 EUR/9 nocí, nápoje počas večere. Fakultatívny výlet do jordánskej Petry cca 400 USD/os. (platba na mieste). Upozornenie: do Izraela je potrebný cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po návrate.
Naši partneri