Hodnotenie klientov:  7.7
Letecky

Pobytovo poznávacie Španielsko

ŠPANIELSKO - Katalánsko
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Rýchly popis:
Ubytovanie: 7 x v hoteli

Stravovanie: 7 x polpenzia


Costa Brava/Costa Del Maresme - Barcelona - Montserrat - Girona

Doprava:
letecká
Program zájazdu:

1. deň – odlet z Bratislavy alebo Košíc, transfer do hotela na pobreží Costa Brava alebo Costa del Maresme , ubytovanie v hoteli podľa aktuálnej ponuky. Costa Brava a Costa del Maresme ponúkajú šíre piesočnaté pláže, zálivy a pláže s hrubozrnným pieskom, ale aj skalnaté útesy s turistickými chodníčkami a krásnymi romantickými výhľadmi. Strediská Lloret de Mar, Malgrat de Mar či Santa Susanna sú ideálnym miestom letnej dovolenky ale aj výborným východiskovým bodom na zaujímavé výlety do okolia.

2. deň – dopoludnia voľný program. Po obede presun do Barcelony , gotického mesta a centra španielskeho Katalánska, ktoré patrí medzi najúchvatnejšie metropoly Európy. Prechádzka asi najznámejšou ulicou Las Ramblas , s gurmánskym rajom v podobe tržnice La Boqueriá s nezabudnuteľnou atmosférou, kde sa najedia nielen ústa ale aj oči každého návštevníka. Pokračovanie prehliadky na Katalánskom námestí, katedrálou Santa Eulalia , kostolom Santa Maria del Mar. Individuálne voľno určené na nakupovanie alebo návštevu niektorej z mnohých reštaurácií a ochutnávku španielskych chuťoviek - tapas. Večerné okúzľujúce predstavenie barcelonských fontán pod šírym nebom „Barcelona Fuentes“ . Dokonalá súhra hudby, farebných svetiel a vody. Návrat do hotela v nočných hodinách.

3. - 5. deň – dni určené na oddych, relax, nákupy či zábavu v prímorskom stredisku.

6. deň – transfer do Girony , mesta s jednou z najzachovalejších stredovekých židovských štvrtí, stredovekými hradbami a krásnymi románskymi kostolmi. Prechádzka uličkami mesta s množstvom obchodíkov a kaviarničiek, katedrála s vežou Karola Veľkého, románske kostoly San Perre de Galliagants a San Nicolas. Návrat do hotela.

7. deň – návšteva fascinujúceho pohoria Montserrat neďaleko Barcelony. Tunajší kláštor a bazilika sú najvýznamnejším pútnickým miestom Katalánska v nadmorskej výške 726 m n. m. Prehliadka baziliky so sochou čiernej Panny Márie Montserratskej , ktorá drží patronát nad Katalánskom. Pešia prechádzka krížovou cestou, prekrásne prírodné scenérie pri pohľade do údolia rieky Llobregat. Popoludní návrat do hotela.

8. deň – transfer na letisko, odlet do Bratislavy alebo Košíc.                                           

V cene je zahrnuté:
 x ubytovanie v hoteli s polpenziou,  letecká doprava Bratislava- Barcelona – Bratislava, alebo Košice - Barcelona - Košice, transfer letisko - hotel - letisko, autokarová doprava počas poznávaciej časti zájazdu, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 190 EUR/os., palivový príplatok 20 EUR, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 170 EUR/7 nocí, príplatok za plnú penziu 35 EUR/os., príplatok za all inclusive 95 eur/os.      
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri