Hodnotenie klientov:  7.5
Letecky

Pobytovo poznávacie Španielsko letecky

ŠPANIELSKO - Katalánsko

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Rýchly popis:
Ubytovanie: 7x v hoteli

Stravovanie: 7x polpenzia


Costa Brava/Costa Del Maresme - Barcelona - Montserrat - Girona

Doprava:
letecká
Program zájazdu:

1. deň – odlet do Barcelony, ubytovanie na pobreží Costa Brava a Costa del Maresme ponúkajúcom šíre piesočnaté pláže, zálivy a pláže s hrubozrnným pieskom, ale aj skalnaté útesy s turistickými chodníčkami a romantickými výhľadmi. Strediská Lloret de Mar, Malgrat de Mar či Santa Susanna sú ideálnym miestom letnej dovolenky a výborným východiskovým bodom na zaujímavé výlety.

2. deň – popoludní presun do Barcelony. Prechádzka najznámejšou ulicou La Rambla s gurmánskym rajom v podobe tržnice La Boqueriá, Katalánske námestie, katedrála Santa Eulalia, kostol Santa Maria del Mar. Individuálne voľno. Večerné nezabudnuteľné predstavenie barcelonských fontán pod šírym nebom „Barcelona Fuentes“. Návrat do hotela v nočných hodinách. 3. - 5. deň – dni určené na oddych, relax, nákupy či zábavu v prímorskom stredisku.

6. deň – transfer do Girony, mesta so stredovekými hradbami a krásnymi románskymi kostolmi. Prechádzka uličkami mesta s množstvom obchodíkov a kaviarničiek, katedrála s vežou Karola Veľkého, románske kostoly San Perre de Galliagants a San Nicolas. Návrat do hotela.

7. deň – návšteva pohoria Montserrat. Tunajší kláštor a bazilika sú najvýznamnejším pútnickým miestom Katalánska v nadmorskej výške 726 m n. m. Prehliadka baziliky so sochou čiernej Panny Márie Montserratskej. Pešia prechádzka krížovou cestou, prekrásne prírodné scenérie pri pohľade do údolia rieky Llobregat. Popoludní návrat do hotela.

8. deň – transfer na letisko, odlet.

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v hoteli s polpenziou, letecká doprava Viedeň - Barcelona- Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, autokarová doprava počas poznávacej časti zájazdu, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 195 EUR/os., Covid príplatok 25 EUR/os., pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň, orientačná cena vstupov 70 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 175 EUR/7 nocí, príplatok za plnú penziu 40 EUR/os., príplatok za all inclusive 100 eur/os.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento