Last Minute

New York letecky

Ubytovanie: 4x v hoteli Stravovanie: 4x raňajky New York Program
od 0 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

4x ubytovanie v 4* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň/Budapešť - New York - Viedeň/Budapešť, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky 410 EUR/os., doprava v meste, vstupy (objednané vopred) - Socha slobody (Liberty Island) - 25 EUR, 20 EUR (62+), Empire state building 40 EUR, 35 EUR (62+), hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/osoba. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,20 EUR/os./deň, pripoistenie COVID 5,85 EUR/osoba do 70 rokov/deň, 11,70 EUR/osoba 70-85 rokov/deň (možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS), orientačná cena ostatných vstupov 70 USD/63 EUR/os. (platba na mieste v miestnej mene). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 455 EUR/4 noci. Upozornenie: do USA je potrebný biometrický pas s platnou cestnou autorizáciou ESTA, na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 25 EUR. V prípade zmeny servisných poplatkov zo strany leteckej spoločnosti si CK Turancar vyhradzuje právo o tejto skutočnosti informovať klientov najneskor 21 dní pred odletom a rozdiel v cene doúčtovať. Ceny vopred objednaných vstupov sa môžu meniť. CK Turancar si vyhradzuje právo na ich doúčtovanie.
Naši partneri